Νάξος Νάξος

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
σκεφτομαστε μετα τις 5 αυγουστου....
και καπου που τα νερα να ειναι ρηχα... οχι πολυ βαθεια!
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
μπαινω στο booking και μετα μπαινω στα site των ξενοδοχειων και αρχιζω τα τηλεφωνα....
και μπαινω και στο tripadvisor να δω κριτικες....
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
oπότε άη γιώργης, πιο ρηχά δεν γίνεται χαχα για δες αυτό τώρα το βρήκα. Δεν το ξέρω το ξενοδοχείο βέβαια αλλά στο booking έχει καλές κριτικές και οι αρνητικές περιορίζονται σε ασήμαντα πράγματα. Και σίγουρα μεγάλη διαφορά στην τιμή. http://www.touristorama.com/deals/ν...lkws_223=51b4ae2d-2c11-34c8-9238-da0f2e15ded8
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τώρα για αυτό όρκο δεν μπορώ να πάρω... αλλά τί σε κάνει να πιστεύεις ότι το άλλο θα ναι? επειδή είναι πιο ακριβό? δεν είμαι και νάξο αυτή τη στιγμή, αλλιώς θα πήγαινα να τραβήξω φώτο να σου στείλω....
 

Jobous

Member
Μηνύματα
85
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Αύγουστος, δεκαπεντάγουστο και σε νησί με ζήτηση , δυστυχώς οι τιμές ανεβαίνουν.
Μπες στο Booking, βάλε την ημερομηνία που θες , περιοχή Άγιο Προκόπη και μετά δες τον χάρτη. Τσέκαρε τι υπάρχει και σε τι τιμές, αν μερικά δεν έχουν δωμάτιο , παρε κάνα τηλέφωνο, ποτέ δεν ξέρεις. Δες προς Στελίδα πλευρά. Αλλιώς κατέβα προς Πλάκα . Εξαρτάται τι θες ( εννοώ σε ποιότητα και είδος πχ ξενοδοχείο ή απλά δωμάτια)
 

Marie.

Member
Μηνύματα
47
Likes
7
παιδια θα φυγω στις 19 Ιουλιου για Ναξο για μια εβδομαδα 6 διανυκτερευσεις...σκεφτομαστε για εκδρομη στα Κουφονησια ,ειδα που γραφετε οτι ειναι γυρω στα 40-45 ευρω το ατομο..εννοειτε το καραβι που θα σε παει ετσι?συν οτι ξοδεψεις εκει για φαγητο.. αξιζει λετε?γιατι τα οικομικα μας δεν ειναι και τα καλυτερα .. σε πανε στο πανω κουφονησι ?αν θες να πας και στο κατω ποσο κοστιζει κ ποση ωρα ειναι?καπου οικονομικα κ καλα για φαγητο?γενικα οτι λεπτομερεια ξερετε πειτε μου
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
παιδια θα φυγω στις 19 Ιουλιου για Ναξο για μια εβδομαδα 6 διανυκτερευσεις...σκεφτομαστε για εκδρομη στα Κουφονησια ,ειδα που γραφετε οτι ειναι γυρω στα 40-45 ευρω το ατομο..εννοειτε το καραβι που θα σε παει ετσι?συν οτι ξοδεψεις εκει για φαγητο.. αξιζει λετε?γιατι τα οικομικα μας δεν ειναι και τα καλυτερα .. σε πανε στο πανω κουφονησι ?αν θες να πας και στο κατω ποσο κοστιζει κ ποση ωρα ειναι?καπου οικονομικα κ καλα για φαγητο?γενικα οτι λεπτομερεια ξερετε πειτε μου
η εκδρομή έχει ως εξής, ξεκινάς κατά τις 9μιση από Νάξο, μετά από μιάμιση ώρα φτάνεις στην Ηρακλειά, όπου γίνεται στάση για 1-1/2 ώρα και μετά συνεχίζεις για Κουφονήσια όπου και σταματάτε για 4 ώρες. Είναι ακριβό, η αλήθεια, αλλά το Κουφονήσια είναι πολύ ωραίο νησί. Αν μπορούσες να διανυκτερεύσεις θα ήταν πολύ καλύτερα βέβαια. Για το κάτω Κουφονήσι μου φαίνεται είναι κανένα μισάωρο (δεν είναι μέσα στην κρουαζιέρα αυτό), από τιμή δεν ξέρω.
 

Marie.

Member
Μηνύματα
47
Likes
7
Μαλλον δεν θα την κανουμε τελικα την εκδρομη γιατι απο οτι βλεπω εκτος απο το οικονομικο ειναι και αρκετες οι ωρες που θα φαμε στο πηγαινε-ελα.Σ'ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom