Νάξος Νάξος

gewrgiaa

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Γειά σας!Θα ερθω κι εγω ναξο 5 μερουλες και δε θα εχω αμαξι.Αναρωτιέμαι σε ποιο μερος να μεινω.Θέλω να έχει κοντά παραλία και να μην είναι ερημικά,αλλά όχι και φασαρία σαν τη μυκονο!Τι λέτε?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γειά σας!Θα ερθω κι εγω ναξο 5 μερουλες και δε θα εχω αμαξι.Αναρωτιέμαι σε ποιο μερος να μεινω.Θέλω να έχει κοντά παραλία και να μην είναι ερημικά,αλλά όχι και φασαρία σαν τη μυκονο!Τι λέτε?
στον άι γιώργη θα είσαι και κοντά σε παραλία και κοντά στην χώρα. Δεν είναι βέβαια από τις τοπ παραλίες. Διαφορετικά Άγιος Προκόπης - Αγία Άννα, όπου είναι από τις καλύτερες παραλίες με πολλές επιλογές σε φαγητό ποτό σούπερ μάρκετ κτλ και συχνά δρομολόγια ανά μισάωρο μέχρι τις 12 νομίζω.
Υ.Γ τι γίνεται με την Νάξο φέτος, πολύ προσέλευση βλέπω... μήπως να γίνει καμιά συνάντηση από travelstorites?? :)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Όλοι για Νάξο φέτος! 4 Αυγούστου αποβιβάζομαι, οπότε είναι καιρός να ξεψαχνίσω το τόπικ για πληροφορίες!!
 

caceman

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλώς σας βρίσκω συνταξιδιώτες. Θα πάω στη Νάξο 8 με 18 Αυγούστου. Μήπως ξέρετε κανένα φθηνο δωμάτιο(δικλινο) στη Πλάκα έως 40 με 45 ευρώ
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλώς σας βρίσκω συνταξιδιώτες. Θα πάω στη Νάξο 8 με 18 Αυγούστου. Μήπως ξέρετε κανένα φθηνο δωμάτιο(δικλινο) στη Πλάκα έως 40 με 45 ευρώ
η πιο δοκιμασμένη λύση είναι να παίρνεις τηλ. και να κάνεις κανένα παζάρι....
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

caceman

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1

tziminhio

Member
Μηνύματα
192
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παιδιά καλημέρα και από εμένα. έχω κλείσει στην Στελίδα στο Naxos Magic Village απο 31/7-5/8. Διαβάζοντας για το ποια μέρη να επισκεφθώ είδα εντελώς τυχαία ενα site με κριτικές για τα ξενοδοχεία και αυτό που θα πάω δεν έχει καθόλου καλές απ' αυτούς που έχουν μείνει. Το θέμα είναι ότι έχω πληρώσει από πριν μέσω του golden deals. Αν είναι έτσι όπως τα περιγράφουν πως μπορώ να κινηθώ; Έχει κανείς ιδέα; Ευχαριστώ
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom