Νάπολη vs Ρώμη.

Νάπολη vs Ρώμη.


  • Total voters
    68

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Τις αγαπώ και τις 2...

Το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό ήταν στην Ρώμη, θυμάμαι κοίταζα σαν χάνος!
ΑΙΩΝΙΑ πόλη 101%

Νάπολη, η γενέτειρα της πίτσας, η οδηγική συμπεριφορά των μοτοσυκλετιστών θα μου μείνει για πάντα χαραγμένη.... Στα στενά, μη περπατάτε στη μέση για κανένα λόγο!!

Η ψήφος στη Ρώμη με βαριά καρδιά!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οι μέρες της αγάπης τελείωσαν. Πάρτε θέση.
Θα σε στενοχωρησω. Δεν συγκρινονται. Μια πρωτευουσα με μια ωραια πολη. Οσο ωραια κ ναναι η μια παιζει champions league κ η αλλη europa league. Δεν μπορω να ψηφισω μεταξυ γιουβε-παλερμο.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Escursione αλλαξε την ψηφο σου σε παρακαλω, μου αρεσε καλυτερα που ημουν μονος μου, τωρα θα πλακωσουν κι αλλοι και θα στριμωχτουμε, δεν το καταλαβαινεις? Ελεος δηλαδη...
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Escursione αλλαξε την ψηφο σου σε παρακαλω, μου αρεσε καλυτερα που ημουν μονος μου, τωρα θα πλακωσουν κι αλλοι και θα στριμωχτουμε, δεν το καταλαβαινεις? Ελεος δηλαδη...
Δεν λες τι καλά που βρέθηκε κι άλλος να στηρίξει τη Νάπολη που πάει να πατώσει!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Θα πρέπει να διευκρινιστεί αν στη Νάπολη συμπεριλαμβάνουμε και ολόκληρο τον κόλπο με τα νησιά, τον Βεζούβιο, την Πομπηία, το Αμάλφι μη πω και μέχρι την Καζέρτα, γιατί σε αυτή την περίπτωση ίσως κάποιοι το ξανασκεφτούν. Δεν γίνεται να αγωνιάς πότε θα πας Μύκονο αλλά στην Ιταλία να σε ξετρελαίνει η Ρώμη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θα πρέπει να διευκρινιστεί αν στη Νάπολη συμπεριλαμβάνουμε και ολόκληρο τον κόλπο με τα νησιά, τον Βεζούβιο, την Πομπηία, το Αμάλφι μη πω και μέχρι την Καζέρτα, γιατί σε αυτή την περίπτωση ίσως κάποιοι το ξανασκεφτούν. Δεν γίνεται να αγωνιάς πότε θα πας Μύκονο αλλά στην Ιταλία να σε ξετρελαίνει η Ρώμη.
Θα παιξουμε? Οταν λεμε ναπολη εννοουμε ναπολη, οχι μερη 2-3 ωρες με το αυτοκινητο. Πιο γρηγορα πας ρωμη απο ναπολη παρα αμαλφι..να βαλουμε κ φλωρεντια μηπως? 1 ωρα κ κατι λεπτα απο ρωμη ειναι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom