Νέα Λειτουργία - Σελιδοδείκτες

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τέλεια η νέα λειτουργία. Σίγουρα θα μας προσανατολισει σε εξατομικευμενη οργάνωση. Αν θα γινόταν να είχαμε πρόσβαση στους σελιδοδείκτες μας πχ από κουμπάκι δίπλα στις ειδοποιήσεις θά ήταν ακόμη πιο τέλειο.
εμένα το κουμπάκι με τα νέα μηνύματα δεν με βοηθά. Ο μετρητής του τώρα γράφει 1366, παντα μου ήτανε άχρηστη αυτή η πληροφορία γιατί δεν διαβάζω οποιοδήποτε θέμα. Άρα ίσως αν υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξουμε εμείς πόια κουμπιά ως συντομεύσεις εμφανίζονται θα ήταν ότι καλύτερο.
+1.
Ευχαριστούμε για τον σελιδοδείκτη, σούπερ χρήσιμο εργαλείο! Αυτό με τα νέα μηνύματα κι εμένα μ' ενοχλεί/αγχώνει/μου είναι άχρηστο. Just saying:)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Τι σας ενοχλεί ρε παιδιά η κόκκινη ειδοποίηση με τα νέα μηνύματα?
Εγώ τον μετρητή τον θεωρώ σημαντικό και πρέπει να είναι σε εμφανή σημείο στο μενού.

Δεν ξέρω πόσο θα χρησιμοποιήσω τους σελιδοδείκτες αλλά το θεωρώ εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Τι σας ενοχλεί ρε παιδιά η κόκκινη ειδοποίηση με τα νέα μηνύματα?
Μ ενοχλεί στο μάτι το κόκκινο κι αυτός ο τεράστιος αριθμός:p Δεδομένου ότι δε θα διαβάσω ποτέ όλα αυτά τα χιλιάδες μηνύματα δε θα ήθελα να το βλέπω μπροστά μου κάθε φορά που μπαίνω στη σελίδα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Τέλεια, και για δικά μας μηνύματα πάνω σε θέματα που ξοδέψαμε χρόνο να τα φέρουμε εδώ ψάχνοντας εγκυκλοπαίδειες και βιβλιοθήκες και που πολλές φορές μας χρειάζονται αλλά δεν ξέρουμε που βρίσκονται κρυμμένα. Με λίγη προσπάθεια όμως θα μπουν στον φάκελο-σελιδοδείκτη...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μ ενοχλεί στο μάτι το κόκκινο κι αυτός ο τεράστιος αριθμός:p Δεδομένου ότι δε θα διαβάσω ποτέ όλα αυτά τα χιλιάδες μηνύματα δε θα ήθελα να το βλέπω μπροστά μου κάθε φορά που μπαίνω στη σελίδα.
Γιατί δεν πατάς ''Σήμανση όλων ως διαβασμένα''? Έτσι πάντα θα το μηδενίζεις.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Γιατί δεν πατάς ''Σήμανση όλων ως διαβασμένα''? Έτσι πάντα θα το μηδενίζεις.
Νομίζω με αυτόν τον τρόπο δεν θα είναι bold τα θέματα που έχουν αδιάβαστα μηνύματα. Ο διαχωρισμός με bold εξυπηρετεί. Ο μετρητής δεν με βοηθάει ομως κάπου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά σας παρακαλώ κρατήστε το θέμα on topic, για τους σελιδοδείκτες. Αν κάποιος θέλει να συζητήσουμε τον μετρητή, ας ανοίξει άλλο θέμα.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Από τις πιο χρήσιμες προσθήκες αυτή του σελιδοδείκτη. Εγώ κρατούσα σε σημειωματάριο τα URLs κάποιων threads που με είχαν βοηθήσει κατά καιρούς. :rolleyes-80:

Ευχαριστούμε αφεντικό! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.687
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom