ΗΠΑ Νέα Υόρκη - Απορίες

Fanula

Member
Μηνύματα
89
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
NYC
Ταξίδι-Όνειρο
USA roadtrip
στο Millennium Broadway Hotel Times Square ειχα μεινει. βεβαια το ειχα κανει κρατηση 6 μηνες πριν απο το booking.Τωρα ειναι στα 650 η τιμη του για 4 μερες.
για τις ημερομηνιες που λεω να παω εγω εχει 2,500€ για 8 βραδια :confused:
θα τσεκαρω ομως μηπως αργοτερα πεσουν..
ευχαριστω παντως! :)
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
μεχρι τοτε θα εχουν βγει και προσφορες να μπαινει να το βλεπεις. στην αναζητηση βαλε midtown manhatan , αυτη η περιοχη ειναι η πιο βολικη.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ειμαι και εγω στην αναζητηση ξενοδοχείου για το μεγάλο μήλο. μιας και τα αεροπορικά εχουν κλειστεί(375€ απο Θεσσαλονίκη) για 30 Σεπτεμβρίου με 5 Οκτωβρίου 5 νύχτες.
υπολογιζω να δώσω 600-800 για ξενοδοχειο, λέτε θα βρω κάτι αξιόλογο και σε καλη τοποθεσια;
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Εγώ που γύρισα χτες απο νέα Υόρκη έμεινα κοντά στην Times Square και για μια εβδομάδα ήταν περίπου στα €800 το ξενοδοχείο. Καθαρό και ευρύχωρο το δωμάτιο
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Κι εγω μολις γυρισα απο Νεα Υορκη.εμεινα στο Stanford Hotel Koreatown ενα δρομο κατω απο το Empire και θεωρω την πριοχη εξαιρετικη απο ολες τις αποψεις.και το ξενοδοχειο ηταν μια χαρα και μας βγηκε 750 για 7 βραδυα με οοολους τους φορους!και πρωινο.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Κι εγω μολις γυρισα απο Νεα Υορκη.εμεινα στο Stanford Hotel Koreatown ενα δρομο κατω απο το Empire και θεωρω την πριοχη εξαιρετικη απο ολες τις αποψεις.και το ξενοδοχειο ηταν μια χαρα και μας βγηκε 750 για 7 βραδυα με οοολους τους φορους!και πρωινο.
Φαίνεται να είναι σε πολύ ωραία τοποθεσία το ξενοδοχείο αλλά εμένα μου βγάζει 1000 € για πέντε βράδια τις ημέρες που θέλω.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Το δικό μου ήταν το travel inn midtown Manhattan.
 

Fanula

Member
Μηνύματα
89
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
NYC
Ταξίδι-Όνειρο
USA roadtrip
Γενικα εχω καταλαβει οτι αυτη η εποχη ειναι η φθηνοτερη για ταξιδια, τα ιδια ξενοδοχεια για νοεμβρη - δεκεμβρη εχουν διπλασιες τιμες
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Γενικα για νεα υορκη ,νομιζω ειναι πιο δυσκολο να βρεις φτηνο ξενοδοχειο παρα φτηνα εισητηρια.εγω προσωπικα εκλεισα τα εισητηρια αφου βεβαιωθηκα οτι εχει και φτηνα ξενοδοχεια εκεινες τις μερες,αλλιως θα σου βγει πιο πολλα το ξενοδοχειο απο το εισητηριο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom