Νέα Υόρκη με Iberia me 507 Ευρώ

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Το επόμενο ταξίδι μου (δεν λέω για το Χ.Κ. εκεί δεν γίνεται..) θα είναι χωρίς στοπ, αν υπάρχει κατ΄ευθείαν, έστω και με 100-200 Ε. διαφορά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
Το επόμενο ταξίδι μου (δεν λέω για το Χ.Κ. εκεί δεν γίνεται..) θα είναι χωρίς στοπ, αν υπάρχει κατ΄ευθείαν, έστω και με 100-200 Ε. διαφορά.
Δηλαδή μόνο με Delta έτσι? Γούστα είναι αυτά....

Εμένα πάντως μια στάση δε με χαλάει καθόλου, αν είναι κι όλας μικρή, μια χαρούλα....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δηλαδή μόνο με Delta έτσι? Γούστα είναι αυτά....

Εμένα πάντως μια στάση δε με χαλάει καθόλου, αν είναι κι όλας μικρή, μια χαρούλα....

εδω σε μερικές μερες παντρέυεσαι :shock: η σταση θα σε χαλάσει :haha::bleh::haha::bleh:
καθε σταση εχει τα καλά της πάντως !! δεν συμφωνείς :rolleyes:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δηλαδή μόνο με Delta έτσι? Γούστα είναι αυτά....

Εμένα πάντως μια στάση δε με χαλάει καθόλου, αν είναι κι όλας μικρή, μια χαρούλα....
Εντάξει δε λέω η Delta δεν έχει και τον πιο νέο στόλο, αλλά και το 747 της Β.Α. που ήταν μόνο 10ετίας παλιό φαινόταν. Όπως μου λέει ένας φίλος πριν διαλέξεις δοκίμασε τα και τα δύο. Το 1στοπ Λονδίνο με κούρασε. Ειδικά ο έλεγχος των Άγγλων πολύ κουραστικός, αλλά και γενικότερα, αφού δεν πάω με κανένα 380 και 1η θέση + ....κλπ. βιάζομαι να τελειώνω. Τι νόημα έχει να στριμοκωλιάζω μεσ' τις παλιατζούρες, με τους "διατροφικούς εφιάλτες" που λέει και κάποιος ?? Αλλά όπως σωστά λες: Γούστα είναι αυτά....
Όσο για τη μικρή στάση μερικές φορές μπορεί και να σε αγχώσει αν κινδυνεύεις να χάσεις ...ανταπόκριση.:):):)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.521
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom