ΗΠΑ Νέα Υόρκη με IBERIA??

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Γεια σας παιδιά, ενδιαφέρομαι να ταξιδέψω τέλος Οκτωβρίου για N.Y., τα πιο οικονομικα εισιτήρια τα βρήκα με την IBERIA, εγώ δεν τη γνωρίζω (την κυρία), έχει ταξιδέψει κανείς? τι έχετε ακούσει?

Ευχαριστώ πολύ!!!!
xxxx
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Imperial Airways η Iberia θες να πεις?

γιατί το ένα με το άλλο είναι σαν να συγκρίνεις την μέρα με τα πορτοκάλια
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Η αερογραμμές της Ισπανίας είναι...Τώρα αν σου λέει κάτι αυτό. Μια χαρά εταιρεία είναι, αν και την έχω χρησιμοποιήσει μόνο εντός Ευρώπης χωρίς προβλήματα(καθυστερήσεις κλπ).
 
Μηνύματα
775
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Η Iberia μια χαρά είναι, την άλλη ούτε να το σκέφτεσαι. Για περισσότερες λεπτομέρειες όμως θα σε ενημερώσουν οι πιο ειδικοί.
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Μάλιστα, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά! Με διαφορά 200ευρώ είναι και η Delta και μάλιστα one way για Ν.Υ., τι λέτε?
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Tην δελτα δεν την έχω πάρει. με iberia που είχα πάει εξαρτάται πόσο σε βολεύει η ώρα αναμονής στην Μαδρίτη και πόσο βιάζεσαι να πάς.
Tο αεροπλάνο ήταν λίγο παλιό μέσα, χωρίς οθόνες σε κάθε κάθισμα. έπαιξε 3-4 ταινίες σε κάτι οθόνες που είχε ανα 5 περίπου γραμμές. Tο κυρίως φαί ήταν μέτριο και το πρωινό ήταν καλό. μετά πρόσφεραν διάφορα σνακ.
Tέλος να αναφέρω ότι επειδή στην Ν.Υόρκη είχε κακοκαιρία στην επιστροφή καθυστερήσαμε και χάσαμε την σύνδεση μας. H εταιρεία μας πρόσφερε είτε άλλες πτήσεις είτε ξενοδοχείο και διατροφή για μία μέρα Μαδρίτη. Γενικά επιλέγω την φτηνότερη με λογικές συνδέσεις.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Θα επαλεγα την Iberia αν ηθελα ν μεινω μεινω λιγες ωρες στη Μαδριτη (οχι μεσα στο αερροδρομιο φυσικα). Κατα τα αλλα μαυρο χαλι ειναι, τα καθισματα στενα σαν λεωφορειο των κτελ. Απο φαγητο αστα να πανε αλλα αυτο δεν αποτελει πια για μενα κριτηριο επιλογης εταιρειας. Απο ασφαλεια βεβαια μην το σκεφτεσαι, ολες οι εταιρειες ειναι ασφαλεις.
 

johnnyd

New Member
Μηνύματα
4
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
New Zealand
Ταξίδι-Όνειρο
Vanuatou
Με DELTA έχω κάνει την αντίστοιχη πτήση και έμεινα πολυ ευχαριστημένος! πολύ καλό σέρβις, ψηλομέτριο το φαγητό,3 ταινίες κατα την διάρκεια της πτήσης. επίσης έχει ώραια ώρα αναχώρησης προς και απο Νέα Υόρκη, ούτε λεπτό καθηστέρισης ( ουτέ απο το JFK, που συνήθως εκεί έιναι πιο σύνηθες το φαινόμενο )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.088
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom