Νέα επιχείρηση κατά της Κούβας με βιντεοπαιχνίδι

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Κάτω τα χέρια από το Call of Duty. Τα 3 πρώτα που παίξαμε κάποτε είναι παιχνιδάρες και υπεράνω κριτικής. Προφανώς βαρεθήκαμε να σκοτώνουμε Άραβες τρομοκράτες, Ρώσους κατασκόπους, Κινεζοασιάτες πάσης φύσεως και μορφής.

Χαλαρώστε, ένα παιχνίδι είναι, κάποιος πρέπει να σκοτώσει κάποιον άλλο...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
γιαυτο ακριβώς εμεις στο σπίτι μας δεν παιζουμε με videogames αλλά βλέπουμε οταν πρεπει nova και animal planet ;)
Δεν ειχα καμια αμφιβολια! Και πολυ καλα κανετε!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χαλαρώστε, ένα παιχνίδι είναι, κάποιος πρέπει να σκοτώσει κάποιον άλλο...
Και δε μπορουμε να σκοτωσουμε κανενα εξωγηινο τερας; Τοσο απροκαλυπτο πρεπει να ειναι;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Και δε μπορουμε να σκοτωσουμε κανενα εξωγηινο τερας; Τοσο απροκαλυπτο πρεπει να ειναι;
Έχουμε εξοντώσει και από δαύτα πολλάκις, δεν έχει μείνει ρουθούνι στο γαλαξία....αν είναι τα βάψουν μαύρα οι Κουβανοί επειδή τους παρουσιάζει ως κακούς ένα παιχνιδάκι, τι να πω, μάλλον δεν έχουν άλλα προβλήματα!

Τι να πουν κι οι Γερμανοί Έρση μου, ξέρεις σε πόσα παιχνίδια σκοτώνουμε (εγώ προσωπικά στο παρελθόν) γερμαναράδες? Πρέπει να τους έχουμε εξοντώσει για 40 ζωές. Έχω εφορμήσει να καταλάβω το Ράιχσταγκ τόσες φορές, με πλήρη επιτυχία και εξόντωση του εχθρού τολμώ να πω.

awww.shinyshiny.tv_pacman_20usual_20suspects.jpg

Τι να πουν κι αυτά!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Έχουμε εξοντώσει και από δαύτα πολλάκις, δεν έχει μείνει ρουθούνι στο γαλαξία....αν είναι τα βάψουν μαύρα οι Κουβανοί επειδή τους παρουσιάζει ως κακούς ένα παιχνιδάκι, τι να πω, μάλλον δεν έχουν άλλα προβλήματα!

Τι να πουν κι οι Γερμανοί Έρση μου, ξέρεις σε πόσα παιχνίδια σκοτώνουμε (εγώ προσωπικά στο παρελθόν) γερμαναράδες? Πρέπει να τους έχουμε εξοντώσει για 40 ζωές. Έχω εφορμήσει να καταλάβω το Ράιχσταγκ τόσες φορές, με πλήρη επιτυχία και εξόντωση του εχθρού τολμώ να πω.

awww.shinyshiny.tv_pacman_20usual_20suspects.jpg

Τι να πουν κι αυτά!
Εισαι ενας κοινός εγκληματίας Πολέμου !!!!!!
Για αυτο να πας στους Αγιους Τόπους το συντομότερο να ζητησεις αφεση αμαρτιών και εξομολογηθείς για ολα τα κακα που εχεις κανει τεκνον μου !!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Space Invader;; Πω, πού το θυμήθηκες αυτό, ρε; Το Double Dragon το θυμάσαι;

Αν το παιχνίδι δεν αναφερόταν στη φυσική εξόντωση ενός υπαρκτού προσώπου, μπορεί και να ήταν κάπως πιο αποδεκτό. Το θέμα είναι κατά πόσο οι Αμερικανοί θα δέχονταν ένα παιχνίδι όπου θα προσπαθούσε κάποιος να ξεκοιλιάσει τον Ομπάμα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Space Invader;; Πω, πού το θυμήθηκες αυτό, ρε; Το Double Dragon το θυμάσαι;

Αν το παιχνίδι δεν αναφερόταν στη φυσική εξόντωση ενός υπαρκτού προσώπου, μπορεί και να ήταν κάπως πιο αποδεκτό. Το θέμα είναι κατά πόσο οι Αμερικανοί θα δέχονταν ένα παιχνίδι όπου θα προσπαθούσε κάποιος να ξεκοιλιάσει τον Ομπάμα.
εννοειτε οτι το θυμάμαι Γιωργο ...για πολυ ξυλο μιλαμε το dragοn


sorry για το off topic αλλά θυμαμαι την πρώτη μου κονσόλα ATARI 2600
που μου ειχε φέρει ο πατερας μου απο ταξίδι στην Σαουδική Αραβία απο το αεροδρόμιο στην Τζεντα αρχες 1980 αλλά δεν εβρισκα κασετες εύκολα τα πρωτα χρόνια .
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
εννοειτε οτι το θυμάμαι Γιωργο ...για πολυ ξυλο μιλαμε το dragοn


sorry για το off topic αλλά θυμαμαι την πρώτη μου κονσόλα ATARI 2600
που μου ειχε φέρει ο πατερας μου απο ταξίδι στην Σαουδική Αραβία απο το αεροδρόμιο στην Τζεντα αρχες 1980 αλλά δεν εβρισκα κασετες εύκολα τα πρωτα χρόνια .
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι τώρα θα βρεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom