Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

pan82

Member
Μηνύματα
626
Likes
779
Προσπαθούν να βγάλουν τα σπασμένα της τελευταίας χρονιάς με τις απίστευτα υψηλές καλοκαιρινές τιμές των εισιτηρίων πχ από Άμστερνταμ που κοιτάζω. Θα ήταν περίεργο να διατηρούσαν μια προσφορά που με το SUNSHINE40 θα έριχνε την τελική τιμή εισιτηρίου έως και 35% για όλες τις πτήσεις από/προς τις συγκεκριμένες χώρες έως και του χρόνου το Μάρτιο.
Δε διαφωνώ αλλα τότε τι υπάρχει η σελίδα της προσφοράς και σου λέει ισχύ ως 31/12. Και άσχετη ημερομηνία Δεκέμβρη να βάλεις πάλι λεει οτι δεν ισχύει ο κωδικός
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
https://www.flyertalk.com/forum/aeg...2039354-sunshine-discount-20-30-40-off-2.html
SUNSEEKER2 - 20%
SUNSEEKER3 - 30%
SUNSEEKER4 - 40%

Y.Γ. Έχω την εντύπωση ότι έκοψαν τη χρήση των εκπτωτικών κωδικών στις μονές διαδρομές και τώρα επιτρέπουν μόνο τα ταξίδια πήγαινε-έλα ξεκινώντας από αεροδρόμια του εξωτερικού. Μάλλον γι' αυτό ακύρωσαν τους προηγούμενους κωδικούς που το επέτρεπαν.
 

pan82

Member
Μηνύματα
626
Likes
779
https://www.flyertalk.com/forum/aeg...2039354-sunshine-discount-20-30-40-off-2.html
SUNSEEKER2 - 20%
SUNSEEKER3 - 30%
SUNSEEKER4 - 40%

Y.Γ. Έχω την εντύπωση ότι έκοψαν τη χρήση των εκπτωτικών κωδικών στις μονές διαδρομές και τώρα επιτρέπουν μόνο τα ταξίδια πήγαινε-έλα ξεκινώντας από αεροδρόμια του εξωτερικού. Μάλλον γι' αυτό ακύρωσαν τους προηγούμενους κωδικούς που το επέτρεπαν.
Πάντως οι κωδικοί παίζουν κανονικά και για μετ επιστροφής ξεκινώντας από Αθήνα προς έξω και επιστροφή
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τέλος και η δεύτερη παρτίδα κωδικών έκπτωσης της Aegean, SUNSEEKER2-3-4.
Αρχικά δούλευαν και σε o/w πτήσεις, μετά μόνο σε r/t πτήσεις, περιμένω τώρα ποια αλλαγή θα κάνουν στους όρους της προσφοράς αν την επαναφέρουν. Ίσως να ισχύει μόνο για r/t πτήσεις με αναχώρηση από τα συγκεκριμένα αεροδρόμια εξωτερικού;
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.281

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Ξέρουμε αν τα Tuesday Deals συνεχίζουν ή έχουν σταματήσει;
Το μόνο deal που βλέπω ενεργό ακόμα και μέχρι τέλος Ιουνίου είναι το Cosmote deal

20% έκπτωση σε όλους τους προορισμούς εξωτερικού και εσωτερικού, για κρατήσεις μονής διαδρομής ή/και με επιστροφή έως και 30/06/2021! Εφόσον συμπληρώσεις τον COSMOTE DEALS for YOU κωδικό σου στο πεδίο ‘’Εκπτωτικός Κωδικός" εντός της ημερομηνίας ισχύος του, μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις για να ολοκληρώσεις την κράτηση εισιτηρίου σου μέχρι το τέλος του μήνα.

Από 19/05/2021 μέχρι και τις 30/06/2021 κάντε την κράτησή σας για όλους τους προορισμού εξωτερικού και εσωτερικού.
 

lefterismega

Member
Μηνύματα
237
Likes
323
Ταξίδι-Όνειρο
Καταράκτες Ιγκουασού

Προσπάθησα να κλείσω αεροπορικά εισιτήρια για Κω (μέσα στα χρονικά περιθόρια που αναφέρει η ανακοίνωση της Aegean) και ενώ αρχικά δέχεται τον κωδικό έκπτωσης , στην καρτελίτσα που με βγάζει να επιλέξω θέση στο αεροπλάνο, μου βγάζει "Ο εκπτωτικός κωδικός δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτήν την κράτηση" και αμέσως αλλάζει η τιμή (χωρίς έκπτωση) ... ξέρεις κάτι για αυτό ?
Ευχαριστώ barkour
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.177
Likes
5.353
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Προσπάθησα να κλείσω αεροπορικά εισιτήρια για Κω (μέσα στα χρονικά περιθόρια που αναφέρει η ανακοίνωση της Aegean) και ενώ αρχικά δέχεται τον κωδικό έκπτωσης , στην καρτελίτσα που με βγάζει να επιλέξω θέση στο αεροπλάνο, μου βγάζει "Ο εκπτωτικός κωδικός δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αυτήν την κράτηση" και αμέσως αλλάζει η τιμή (χωρίς έκπτωση) ... ξέρεις κάτι για αυτό ?
Ευχαριστώ barkour
Δικιο εχεις, δοκιμασα και εγω και μου βγαζει το ιδιο . Πρασπαθησε παλι αυριο ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.443
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom