Νέα του Γιώργου από Ινδία?

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Δεν ξέρω αν πραγματικά ανοίγω το τόπικ σε σωστή θέση αλλά ακούγωντας για τις βομβιστικές επιθέσεις στην Ινδία και ξέροντας οτι ο καλός μας φίλος Γιώργος είναι εκεί ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς νέα του (Βαγγέλη εσύ πιθανά ξέρεις κάτι παραπάνω). Ελπίζω νάναι καλά. Γιώργο αν μας διαβάζεις στείλε ένα σήμα. Νάσαι καλά
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μίλησα με το Γιώργο προχτές, νομίζω ότι ήταν σε άλλο μέρος από εκεί που έγιναν οι επιθέσεις, αλλά θα μπει να μας τα πει φαντάζομαι.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
...απο οτι ακουσα πριν λίγο, μονο δυο ελληνες ενας αντρας και μια γυναικα, ειναι αυτοι που εμπλεκονται και οτι ειναι καλα... μακαρι να ειναι ολοι τους καλα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.764
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ήμουν Βομβάη όλες αυτές τις μέρες. Εχτές το βραδυ ήμουν στον κεντρικό σταθμό για να πάρω το τραίνο για Auragabad και το τραίνο έφυγε στην ώρα του, μόλις 20 λεπτά πριν μπουκάρουν οι αφιονισμένοι. Ακριβώς επειδή ήμουν στο τραίνο όλο το βραδυ δεν έμαθα τίποτε, έφτασα Auragabad το πρωί κι έπεσα για ύπνο. Όταν ξύπνησα μου είπαν τι έγινε...αλλα είχε διακοπή ρεύματος και δεν μπόρεσα να πάρw τους δικούς μου που τα είχαν παίξει γιατί το τελευταίο mail που τους έστειλα έλεγε ότι πάω στο σταθμό του τραίνου τις Βομβάης. Τέλος καλο όλα καλά, φοβήθηκα μην πάθει εγκεφαλικό κανένα συγγενής και ψαχνόμαστε. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, είμαι πολύ καλά, χαιρετούρες σε όλους.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χριστός και Απόστολος! Είχες φοβερή τύχη που δεν είχε καθυστέρηση το τρένο. Ή που δεν διάλεξες κάποιο που να φεύγει λίγο αργότερα. Τι να πει κανείς!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μπράβο ρε Γιώργο:clap: Καλή συνέχεια!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ευτυχώς βρε Γιώργο!

Πρόσεχε και να είσαι πάντα καλά !:)
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Nα εισαι καλα και να προσεχεις "συντροφε και συναγωνιστη"
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Αν και έχω χάσει πολύ κοντινό μου πρόσωπο απο παρόμοιο περιστατικό ( ισως θυμάστε την επίθεση στο λεωφορειο -Κωνσταντινούπολη 1991) , εξακολουθώ να θεωρώ ως σημαντικότερο κίνδυνο την οδήγηση στους ελληνικούς δρόμους.
Χόρχε, να σαι πάντα καλά και στην Ινδια να προσεχεις κυρίως το φαγητό.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κοίτα μην διανυκτερεύεις σε χλιδάτα ξενοδοχεία....και το έχω πει στο παρελθόν..μακρυα γιατί εκεί χτυπάνε ...βλέπε κάιρο ,σαρμ ελ σέιχ κλπ...
καλά το ξέρω οτι εσύ δεν μασάς ..
καλή τύχη.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλή συνέχεια στην ινδία γιώργο....αν περασεις απο περιοχη παντζαμ ,βγαλε καμμιά φωτογραφία..να δώ πως είναι η περιοχή..εκει πρεπει να ειναι και το χρυσό τέμπλο..γνωριζω μια οικογένεια ινδών που ειναι απο εκει.εχουν 2 κοριτσακια πανεμορφα..η prubleen, η μεγαλύτερη λέει οταν μεγαλώσει θα με πάρει μαζί της στην ινδία..΄εχουν γεννηθεί εδώ ,δεν έχουν πάει ποτέ..απλώς ακούν..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.268
Μηνύματα
885.764
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom