Νέες θέσεις εργασίας στην Aegean Airlines (Αιτ. έως 31/10)

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ
Περισσότερες πληροφορίες εδώ

Κρίμα να μην είμαι στην Αθήνα...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Δεν νομίζω να έχει ξαναμπεί θέμα με θέσεις εργασίας σε Ελληνικές ή και ξένες εταιρείες(αεροπορικές η ταξιδιωτικές για να είναι στα πλαίσια του φόρουμ).

Πιστεύω ότι δεν απαγορεύεται από τους όρους του site και πιθανόν να έχει ενδιαφέρον για πολλούς/πολλές.

Αν είναι εντάξει μπορούμε να βάζουμε ότι μαθαίνουμε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν νομίζω να έχει ξαναμπεί θέμα με θέσεις εργασίας σε Ελληνικές ή και ξένες εταιρείες(αεροπορικές η ταξιδιωτικές για να είναι στα πλαίσια του φόρουμ).

Πιστεύω ότι δεν απαγορεύεται από τους όρους του site και πιθανόν να έχει ενδιαφέρον για πολλούς/πολλές.

Αν είναι εντάξει μπορούμε να βάζουμε ότι μαθαίνουμε.
Ούτε αναρτήσεις για προσοφορές στα μπρόκολα από το Σκλαβενίτη απαγορεύονται από τους όρους του site. Αυτό δε σημαίνει ότι είναι και σχετικές με τη θεματολογία του (ταξίδια). Αρκετό spam έχουμε ήδη.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Α, συγγννώμη δεν είχα ιδέα! Το έβαλα επειδή αφορά σε ταξιδιωτική εταιρεία. Αν απαγορεύεται, ζητώ συγγνώμη. Δε ξέρω αν μπορώ να το διαγράψω εγώ ή αν πρέπει μάλλον κάποιος moderator να το διαγράψει.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ναι έχετε δίκιο, μάλλον κάποιος moderator μόνο θα μπορούσε να το διαγράψει.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ούτε αναρτήσεις για προσοφορές στα μπρόκολα από το Σκλαβενίτη απαγορεύονται από τους όρους του site. Αυτό δε σημαίνει ότι είναι και σχετικές με τη θεματολογία του (ταξίδια). Αρκετό spam έχουμε ήδη.
Με πολύ ευρεία έννοια πιστεύω ότι αγγελίες από τον ταξιδιωτικό χώρο είναι σχετικές με την θεματολογία του site.Και πιθανόν να βοηθήσουν κάποιους.Φυσικά και η άποψη σου ότι είναι spam είναι σεβαστή.Ας αποφασίσουν οι αρμόδιοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom