• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Οκτώβριο - Νοέμβριο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
  • Εκπομπή Travelstories!! Δείτε το 4ο επεισόδιο εδώ

Νέος κοροναϊος- Και τώρα τι??

taver

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Πάντως η ιστορία με τον ιό προκαλεί και τυχερά. Άμα θέλετε να πάρετε τη θέση ενός Κινέζου σε προνομιακή τιμή (χωρίς πλάκα, για τέτοιο ταξίδι η τιμή είναι τσάμπα - αν είχα δυνατότητα να πάρω άδεια θα πήγαινα):

Earth Citizen

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πάντως η ιστορία με τον ιό προκαλεί και τυχερά. Άμα θέλετε να πάρετε τη θέση ενός Κινέζου σε προνομιακή τιμή (χωρίς πλάκα, για τέτοιο ταξίδι η τιμή είναι τσάμπα - αν είχα δυνατότητα να πάρω άδεια θα πήγαινα):
(Συγγνώμη για το λίγο off topic)
Τέτοιες τιμές έχω υπόψιν ότι ισχύουν γενικά, όχι; Πόσο είναι οι "κανονικές" ώστε αυτές να θεωρούνται "τζάμπα";!

Sassenach77

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
(Συγγνώμη για το λίγο off topic)
Τέτοιες τιμές έχω υπόψιν ότι ισχύουν γενικά, όχι; Πόσο είναι οι "κανονικές" ώστε αυτές να θεωρούνται "τζάμπα";!
Αυτο που δίνει η προσφορά κανονικά ξεκινάει από 15 χιλιάρικα.... Υπάρχουν πιο φθηνά πακέτα, αλλά αλλάζουν πολλά πχ η διαμονή, οι μέρες παραμονής, το φαγητό, το πλοίο που σε πάει κτλ κτλ....
Κάποια στιγμή τα έψαξα λίγο, για να εχω ένα μέτρο υπολογισμού, μου έπεσαν τα δόντια και ησύχασα...

AntRo

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Τι «εξαρση» υπαρχει τις τελευταιες ωρες με Νοτια Κορεα, Ιαπωνια; Πολλα κρουσματα μαζεμενα μεσα σε λιγες ωρες...

fotast

Member

babaduma

Member
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Τι «εξαρση» υπαρχει τις τελευταιες ωρες με Νοτια Κορεα, Ιαπωνια; Πολλα κρουσματα μαζεμενα μεσα σε λιγες ωρες...
204 and counting...

Έχουν σοβαρό θέμα και μάλλον πιάστηκαν απροετοίμαστοι. Αλλά επειδή έχουν ζωτικά συμφέροντα εκεί και οι Αμερικανοί, μάλλον θα τους βοηθήσουν.

paefstra

Member
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Pardon me, η βομβα μου φαινεται στο Ιραν.4 νεκροι σε 2 μερες μετα τα πρωτα κρουσματα, μαλλον κορυφη παγοβουνου.

Last edited:

babaduma

Member
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Pardon me, η βομβα μου φαινεται στο Ιραν.4 νεκροι σε 2 μερες μετα τα πρωτα κρουσματα, μαλλον κορυφη παγοβουνου.
"Κουφό" μου φαίνεται αυτό με το Ιράν. Πώς ξεκίνησε; Σε όλες τις άλλες χώρες είχε κάποια σχέση άμεση ή έμμεση με Κίνα. Το Ιράν τι είχε; Τουρίστες δικούς του; Κινέζους μηχανικούς; Τι;

fotast

Member
"Κουφό" μου φαίνεται αυτό με το Ιράν. Πώς ξεκίνησε; Σε όλες τις άλλες χώρες είχε κάποια σχέση άμεση ή έμμεση με Κίνα. Το Ιράν τι είχε; Τουρίστες δικούς του; Κινέζους μηχανικούς; Τι;
Οι Ιρανοί λένε ότι τα θύματα δεν είχαν ταξιδέψει ή ήρθαν σε επαφή με άτομα από Κίνα.Τουλάχιστον μέχρι χθες αυτά έλεγαν διάφορα sites(ξένα).Όντως κουφό.

babaduma

Member
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Οι Ιρανοί λένε ότι τα θύματα δεν είχαν ταξιδέψει ή ήρθαν σε επαφή με άτομα από Κίνα.Τουλάχιστον μέχρι χθες αυτά έλεγαν διάφορα sites(ξένα).Όντως κουφό.
Και το IRNA τα ίδια λέει. Και έχουν ήδη 18 κρούσματα σε διαφορετικές περιοχές...

paefstra

Member
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Σημερινο κρουσμα στον Καναδα απο ατομο που επεστρεψε απο ταξιδι στο Ιραν. Αμα λεω κορυφη παγοβουνου...Δεν ειναι μονο ο αριθμος των κρουσματων. Εινσι σε 3 πολεις σε 2 μερες, η μια Τεχερανη.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.570
Μέλη
35.380
Νεότερο μέλος
sofiachrist

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom