Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ελλαδα οταν φτασατε σας καναν τεστ ή δε σας επελεξαν;
Οχι. Υπαρχει μια, ανεπιβεβαιωτη ακομα, φημη οτι επιλεγουν μονο οσους ψηφισαν Παρισι στο σχετικο war (βλ. taver). Αν ψηφισες Ρωμη κανενα τεστ.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
αν φτιαξουν λιγο τα πραγματα με καραντινες και οτι αλλο μπορουμε να φανταστουμε και σταθεροποιηθουν λιγο οι πτησεις για χριστουγεννα ποιες ειναι οι βλεψεις σας?εχετε καποιον προορισμο στο μυαλο σας?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
αν φτιαξουν λιγο τα πραγματα με καραντινες και οτι αλλο μπορουμε να φανταστουμε και σταθεροποιηθουν λιγο οι πτησεις για χριστουγεννα ποιες ειναι οι βλεψεις σας?εχετε καποιον προορισμο στο μυαλο σας?
Δες λιγο τις καμπυλες της εξαπλωσης σε καθε χωρα.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Δες λιγο τις καμπυλες της εξαπλωσης σε καθε χωρα.
αυτες οι καμπυλες καποια στιγμη θα πεσουν..απλα οι καταστασεις μπορει να κανουν πολλους να φοβουνται να ταξιδεψουν οπουδηποτε.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
αν φτιαξουν λιγο τα πραγματα με καραντινες και οτι αλλο μπορουμε να φανταστουμε και σταθεροποιηθουν λιγο οι πτησεις για χριστουγεννα ποιες ειναι οι βλεψεις σας?εχετε καποιον προορισμο στο μυαλο σας?
Έχω εισιτήριο για Σαουδική Αραβία. Μιας που λένε ότι ανοίγουν τα σύνορα 1η Γενάρη αυτοί, λέω να πάω να τους κάνω σεφτέ. Μέχρι τότε βέβαια έχει πολύ δρόμο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.050
Likes
7.793
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Έχω εισιτήριο για Σαουδική Αραβία. Μιας που λένε ότι ανοίγουν τα σύνορα 1η Γενάρη αυτοί, λέω να πάω να τους κάνω σεφτέ. Μέχρι τότε βέβαια έχει πολύ δρόμο.
Αυτοί μπορεί να τ' ανοίξουν... Τα δικά μας θα είναι; Ή θα πετάξεις απ' την άλλη σου πατρίδα;
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Έχω εισιτήριο για Σαουδική Αραβία. Μιας που λένε ότι ανοίγουν τα σύνορα 1η Γενάρη αυτοί, λέω να πάω να τους κάνω σεφτέ. Μέχρι τότε βέβαια έχει πολύ δρόμο.
Έχεις ακόμα καιρό φίλε μέχρι τον Γενάρη..δυνατό ταξιδακι αν πραγματοποιηθει!Εγώ έχω κλείσει για αμπου Ντάμπι 20 Δεκεμβρίου και να φύγω από Ντουμπάι μετά τα Χριστούγεννα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τεστ με breathalyser του 5λεπτου χωρις καμμια καραντινα κ πληρωμενη απο το κρατος ασφαλεια υγειας για την παραμονη στη χωρα. Not bad η Δομινικανη δημοκρατια. Κ 5στερα χοτελς τσαμπα...ετοιμοι..το βραδυνο καρφιου μας τα χαλαει λιγο αλλα ποσο θα κρατησει κι αυτο...
 

alvadi

Member
Μηνύματα
552
Likes
2.797
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Μετά την ακύρωση της Λισαβόνας, ήρθε η επόμενη όχι ακύρωση προς το παρόν αλλά αλλαγή των ωρών πτήσης προς Κωνσταντινουπολη (ταξίδι προγραμματισμένο για τον Μάρτιο του 21). Από πρωινή πτήση αναχώρησης με πήγαν σε μεσημεριανή και η επιστροφή από βραδυνή έγινε απογευματινή. Την αποδέχτηκα, έτσι και αλλιώς ο Μάρτης ακόμα είναι μακριά..
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Έχεις ακόμα καιρό φίλε μέχρι τον Γενάρη..δυνατό ταξιδακι αν πραγματοποιηθει!Εγώ έχω κλείσει για αμπου Ντάμπι 20 Δεκεμβρίου και να φύγω από Ντουμπάι μετά τα Χριστούγεννα
Καλημέρα.
Μπορείς να μου πεις τι πρέπει να κάνω για να πάω Ντουμπάι την Πρωτοχρονιά? Πρέπει να κάνω τεστ για να πάω και τεστ για να γυρίσω πίσω? Ποια είναι η διαδικασία?
 

irini75

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΧΑΒΑΗ
Καλημέρα,
έχω κλείσει για Πράγα μέσα Νοεμβρίου για 3-4 ημέρες αλλά μάλλον πάει για ακύρωση γιατί στην επιστροφή θέλουν αρνητικό test covid για την είσοδο μας μέχρι στιγμής. Ξέρει κανείς κάτι άλλο? Έτσι δεν είναι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.675
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom