Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

barkour

Member
Μηνύματα
1.162
Likes
5.057
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Αμα εχουμε χιουμορ ,θα επρεπε και τις υπολοιπες πτησεις να τις ακυρωσουμε μονοι μας :xalara:
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εμένα έγινε ακύρωση για Ηράκλειο - Αθήνα 2/7 και εβαλαν ποιο νωρίς δρομολόγιο, χωρίς καμία ειδοποίηση μέσω email / SMS. Ισως άργησε αλλά θα έρθει να φανταστώ.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αμα εχουμε χιουμορ ,θα επρεπε και τις υπολοιπες πτησεις να τις ακυρωσουμε μονοι μας :xalara:
Αν τις ακυρώσουμε μόνοι μας, δεν θα πάρουμε τίποτα, ούτε voucher, ούτε λεφτά, ούτε ελπίδα (μπας και ξαναπεταξουμε ποτέ). Έχω ξενερώσει τρελά, ήδη!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ακυρώθηκε χωρίς να δωθει επιλογη εναλλακτικής ημερομηνίας; δηλαδή δε θα γίνεται καθόλου το δρομολόγιο αυτό, καμιά μέρα της εβδομάδας;
Κόπηκε σίγουρα η συγκεκριμένη ημέρα, η Κυριακή. Η μόνη πληροφορία ήταν πάρτε τηλέφωνο...τρέχα γύρευε.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Εμένα έγινε ακύρωση για Ηράκλειο - Αθήνα 2/7 και εβαλαν ποιο νωρίς δρομολόγιο, χωρίς καμία ειδοποίηση μέσω email / SMS. Ισως άργησε αλλά θα έρθει να φανταστώ.
Εγώ τυχαία είδα ότι μας άλλαξαν τις ώρες από και προς Κωνσταντινούπολη. Καμία ειδοποίηση μέχρι στιγμής. Όπως το πάνε, θα κάνουν καιρό να δουν πελάτες, ολοένα θα κόβουν πτήσεις, ολοένα θα κλονίζεται η εμπιστοσύνη αλλά ετζιαν είναι, που θα πας χωρίς αυτούς στο μέλλον, ανάγκη τους έχεις. Το απαράδεκτο στην όλη φάση είναι ότι δε σε αφήνουν να αλλάξεις τα εισιτήρια ον-λάιν και σου λένε πάρε τηλέφωνο σε τηλεφωνικό κέντρο που έχει καταρρεύσει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.935
Likes
40.784
Ξερει κανεις αν παιζουν τετοιες τρελες ακυρωσεις με τη SAS?
Διαθεσιμα star alliance εισιτηρια για το καλοκαιρι βλεπω, φοροι παντα χαμηλοι, σκεφτομαι κατι.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Έπιασα γραμμή και άλλαξα τη Πολωνία για αρχές Σεπτεμβρίου, 2 εβδομάδες μετά δηλ. Αισιόδοξος θα πείτε αλλά αυτός είμαι. Πάω παίρνω τον μικρό από το σχολείο του Πέμπτη και πάμε κατευθείαν αεροδρόμιο.:clap:
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Κι εμένα ακυρώθηκε μόλις χτες το Αθήνα- Αγία Πετρούπολη 2 με 8 Αυγούστου Aegean. To voucher που προσφέρει είναι η τιμή αγοράς +10% για πτήσεις από 2 Ιουλίου.
 

Natasa Ch

Member
Μηνύματα
238
Likes
207
Ξερει κανεις αν παιζουν τετοιες τρελες ακυρωσεις με τη SAS?
Διαθεσιμα star alliance εισιτηρια για το καλοκαιρι βλεπω, φοροι παντα χαμηλοι, σκεφτομαι κατι.
Καλημέρα! Με SAS πετάμε κι εγώ και ο fotast, εγώ 21/7 απο Αθήνα και ο fotast 8/7 απο Θεσσαλονίκη, και προς το παρόν (fingers crossed) δεν έχουμε λάβει ακύρωση. Περιττο να πω ότι τσεκάρω το email μου κάθε μέρα με κομμένη την ανάσα. Όμως βλέπω συνεχως το flight status και μου έχει αντίστροφη μέτρηση τυπου "πετατε σε 1 μήνα και 21 μέρες". Το παιρνω ως θετικό αυτό γιατί έτσι μου φτιάχνει κάπως το ηθικό!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Καλημέρα! Με SAS πετάμε κι εγώ και ο fotast, εγώ 21/7 απο Αθήνα και ο fotast 8/7 απο Θεσσαλονίκη, και προς το παρόν (fingers crossed) δεν έχουμε λάβει ακύρωση. Περιττο να πω ότι τσεκάρω το email μου κάθε μέρα με κομμένη την ανάσα. Όμως βλέπω συνεχως το flight status και μου έχει αντίστροφη μέτρηση τυπου "πετατε σε 1 μήνα και 21 μέρες". Το παιρνω ως θετικό αυτό γιατί έτσι μου φτιάχνει κάπως το ηθικό!
Ο fotast πετάει 8/7 από Θεσσαλονίκη;Είναι σίγουρο;Μάλλον κάποιο μικρό λάθος κάνεις. :)
 

Anastasia3

Member
Μηνύματα
55
Likes
141
Έπιασα γραμμή και άλλαξα τη Πολωνία για αρχές Σεπτεμβρίου, 2 εβδομάδες μετά δηλ. Αισιόδοξος θα πείτε αλλά αυτός είμαι. Πάω παίρνω τον μικρό από το σχολείο του Πέμπτη και πάμε κατευθείαν αεροδρόμιο.:clap:
7 Σεπτέμβρη η πτήση Βαρσοβία-Αθήνα είναι κλειστή. Μάλλον την πάνε για ακύρωση
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom