Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Νομίζω ότι για φέτος το καλύτερο είναι διακοπές εντος Ελλάδας ,βλέπουμε ότι από την μια στιγμή στην άλλη η κατασταση αλλάζει ,κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά πως θα είναι οι επόμενες μήνες
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.048
Επέκταση της χρήσης μάσκας σε Αγγλία και Σκωτία με το bbc να καταγράφει τα μέρη, όπου πρέπει να φοριέται. Εν τω μεταξύ πάνω από 309.000 επιβεβαιωμένα κρούσματα στο ΗΒ. Σε καραντίνα 14 μέρες όποιος φτάνει στο ΗΒ από Βέλγιο, Ανδόρα και Μπαχάμες.

https://www.bbc.com/news/uk-53702291
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Ναι! Καλέσαμε και για δεύτερη φορά για να επιβεβαιώσουμε αυτά που μας είπαν! Ρωτήσαμε και για τη περίπτωση καραντίνας κατά την επιστροφή μας στην Ελλάδα άλλα μας είπαν ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Καμια ανταποκριση απο το μετωπο;ειχατε καμια ενημερωση περι αρνητικου τεστ περαιτερω απο καμια αεροπορικη;
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Καμια ανταποκριση απο το μετωπο;ειχατε καμια ενημερωση περι αρνητικου τεστ περαιτερω απο καμια αεροπορικη;
το θεμα ειναι οτι δεν ειναι ζητημα αεροπορικης,αλλα πολιτικης της καθε χωρας,μεχρι τωρα εγω θα παω μαλτα παντως,δεν εχει ακυρωθει τιποτα,απλα θα εκτυπωσω,οτι χρειαστει στο ''πηγαινε'' και θα κανω το plf στο ''ελα''.αν ακυρωσεις,εφοσον θα γινουν οι πτησεις χανεις οτι εδωσες,αυτο καταλαβαινω.μεχρι τωρα που τσεκαρω κι εγω αναφερει πως μονο αλλοδαποι πολιτες θα κανουν το τεστ,οχι ελληνες.παντως ειμαι στην τσιτα...
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
δηλαδη τελος και η μαλτα;κριμα τοσα λεφτα,τοση ταλαιπωρια ψυχικη...
Δυστυχώς τα δεδομένα αλλάζουν καθημερινά και δεν μπορείς να προγραμματίσεις ούτε για την επόμενη ημέρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.462
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom