Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

Jojo Makri

Member
Μηνύματα
8
Likes
5
:rolleyes-80:Μ αυτα και μ αυτα, αυριο φευγω για Βιέννη...
ή μηπως όχι?! Ποια η γνωμη σας φιλτατοι συνταξιδιώτες??
Στη θεση μου πως θα πράττατε??
Αφού ακόμα δε χρειάζονται τεστ και λοιπά, να πάτε και να μας πείτε λεπτομέρειες για την τρέχουσα κατάσταση! Ελπίζω να μην επηρεάσει πολύ το ταξίδι σας, καλά να περάσετε!
 

VARONI1000

Member
Μηνύματα
49
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ονειρεμένο Ταξίδι
MEXICO
Αφού ακόμα δε χρειάζονται τεστ και λοιπά, να πάτε και να μας πείτε λεπτομέρειες για την τρέχουσα κατάσταση! Ελπίζω να μην επηρεάσει πολύ το ταξίδι σας, καλά να περάσετε!
Ευελπιστώ πως δεν θα υπάρξει ξαφνική απαγορευση κυκλοφορίας και κλείσιμο συνόρων ή υποχρεωτικοι περιορισμοι τεστ & καραντίνας.... διότι αρκετή φόλα φάγαμε με την ακύρωση για Βιετνάμ στη πρωτη φάση του covid!Μάλλον η απόφαση θα παρθεί τελευταία στιγμή όμως, γιατί πηραμε ήδη μεγάλη ξενέρα με το αγχος των 3ων τελευταιων ημερων περι μέτρων!
και στη τελική μιλάμε για 21 ευρώ πανέλα!Θα σας πληροφορήσω για τα καθέκαστα ;)
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.327
Likes
14.173
Ευελπιστώ πως δεν θα υπάρξει ξαφνική απαγορευση κυκλοφορίας και κλείσιμο συνόρων ή υποχρεωτικοι περιορισμοι τεστ & καραντίνας.... διότι αρκετή φόλα φάγαμε με την ακύρωση για Βιετνάμ στη πρωτη φάση του covid!Μάλλον η απόφαση θα παρθεί τελευταία στιγμή όμως, γιατί πηραμε ήδη μεγάλη ξενέρα με το αγχος των 3ων τελευταιων ημερων περι μέτρων!
και στη τελική μιλάμε για 21 ευρώ πανέλα!Θα σας πληροφορήσω για τα καθέκαστα ;)
Δεν πιστεύω να είσαι ακόμη εδώ; :)
 

Caza John

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Καλησπέρα φίλτατοι ! Σκέφτομαι εδώ και μια εβδομάδα να κλείσω εισιτήρια για τις 7 Νοεμβρίου με προορισμό την Στοκχόλμη, μιας και είναι το ταξίδι το οποίο είχα προγραμματισμένο και ακυρώθηκε στο πρώτο lockdown. Μου έμεινε αποθημένο όπως καταλαβαίνετε... Για να είμαι ειλικρινής το μόνο που φοβάμαι είναι μην φάω πάλι καμία απαγόρευση και χάσω χρήματα παρόλο που το booking μου θα είναι μόνο για 12 ημέρες μετά. Εσείς τι λέτε ; Να ρίξω την ζαριά μου ;!;!;
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Καλησπέρα φίλτατοι ! Σκέφτομαι εδώ και μια εβδομάδα να κλείσω εισιτήρια για τις 7 Νοεμβρίου με προορισμό την Στοκχόλμη, μιας και είναι το ταξίδι το οποίο είχα προγραμματισμένο και ακυρώθηκε στο πρώτο lockdown. Μου έμεινε αποθημένο όπως καταλαβαίνετε... Για να είμαι ειλικρινής το μόνο που φοβάμαι είναι μην φάω πάλι καμία απαγόρευση και χάσω χρήματα παρόλο που το booking μου θα είναι μόνο για 12 ημέρες μετά. Εσείς τι λέτε ; Να ρίξω την ζαριά μου ;!;!;
Εμείς τι να σου πούμε ? ρίξε κάρτες Ταρό και αποφάσισε.. Έτσι όπως πάει με τα κρούσματα και τα νέα μέτρα το πιθανότερο μέχρι τις 7 Νοέμβρη είναι να μην βγαίνουμε εκτός Νομού!....
 

eui

Member
Μηνύματα
21
Likes
66
Επόμενο Ταξίδι
Περου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ναμίμπια
Από ότι έμαθα Μαλδίβες λειτουργούν κανονικά... Το σκέφτεται κανένας να πάει η μόνο εγώ είμαι ο τρελος που θέλω μακρινό ταξίδι ;
Και μείς τις βλέπουμε. Τέλος Νοέμβρη με όσα ταξιδιωτικά μίλησα μου είπαν μα πάω από κοντά να μου πουν τι κ πως.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Οσοι ταξιδευετε με αεροπλανο πως ειναι η πληροτητα;
εκτελουνται πτησεις με λιγα ατομα η συγχωνευονται πτησεις για να εχουν περισοτερο κοσμο;
 

hkikis

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
Και μείς τις βλέπουμε. Τέλος Νοέμβρη με όσα ταξιδιωτικά μίλησα μου είπαν μα πάω από κοντά να μου πουν τι κ πως.
Εύη γιατι με ταξιδιωτικο; Μπορείς μόνη σου να κλείσεις τα εισητηρια να διαλέξεις και ένα resort και τέλος..
Διάβασα ότι υπάρχει ένας περιορισμός ότι θα μπορούμε να πάμε μόνο σε ένα ξενοδοχειο και δεν θα μπορούμε να γυρίζουμε από νησί σε νησί.. Test πριν πάμε και πριν γυρίσουμε πίσω.. Πόσα άτομα είστε εσείς; Για Ιανουάριο σκέφτεστε ;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.080
Likes
23.584
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Οσοι ταξιδευετε με αεροπλανο πως ειναι η πληροτητα;
Θεσσαλονίκη - Dortmund 12-10-20 περίπου 90% πληρότητα. (Ryanair)
Dortmund - Θεσσαλονίκη 19-10-20 περίπου 50% πληρότητα. (Ryanair)
 

magdouil

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Everywhere
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Γνωρίζει κανείς τι ισχύει για Κωνσταντινούπολη ; Μιλάμε για οδικό ταξίδι. Χρειάζεται τεστ κατά την επιστροφή από εκεί για Ελλάδα ; Πως είναι τα πράγματα εκεί; Οποία απάντηση και βοήθεια θα μου φανεί πολύ χρήσιμη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.675
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom