Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

magdouil

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Everywhere
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Γνωρίζει κανείς τι ισχύει για Κωνσταντινούπολη ; Μιλάμε για οδικό ταξίδι. Χρειάζεται τεστ κατά την επιστροφή από εκεί για Ελλάδα ; Πως είναι τα πράγματα εκεί; Οποία απάντηση και βοήθεια θα μου φανεί πολύ χρήσιμη!
Παρακαλώ οποίος γνωρίζει ας μ’ενημερωσει! Ή πείτε αν μπορώ να μάθω από κάποιο γραφείο για τις διαδικασίες και τι ισχύει
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Οσοι ταξιδευετε με αεροπλανο πως ειναι η πληροτητα;
εκτελουνται πτησεις με λιγα ατομα η συγχωνευονται πτησεις για να εχουν περισοτερο κοσμο;
Πτήση AEGEAN Φρανκφούρτη - Αθήνα στις 23 Οκτωβρίου, η μία στις τρεις θέσεις κενή ενώ στην αίθουσα αναμονής είχαν κάνει και ανακοίνωση πως ζητούσαν τρεις εθελοντές για θέσεις στις εξόδους κινδύνου.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
εχει κλεισει κανενας εισητηρια αυτες τις μερες για ταξιδι μεσα στο 2021?
 

las

Member
Μηνύματα
85
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
@Bobcat89 εγώ έκλεισα το Πάσχα για μπαρι 55€ το πολύ πολύ να τα χάσουμε..ωστόσο σκεφτομαι πολύ έντονα την μαδαγασκαρη για Αύγουστο..τι λέτε είναι παρακινδυνευμένο ακόμα;;
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
@Bobcat89 εγώ έκλεισα το Πάσχα για μπαρι 55€ το πολύ πολύ να τα χάσουμε..ωστόσο σκεφτομαι πολύ έντονα την μαδαγασκαρη για Αύγουστο..τι λέτε είναι παρακινδυνευμένο ακόμα;;
Πολύ καλή τιμή..μακάρι από Μάρτιο Απρίλιο να γίνουμε όπως πριν χωρίς περιορισμούς και τα σχετικά!Εγώ έκλεισα για Ιούλιο Τενερίφη και Βαλένθια.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
348
Likes
1.328
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Με τα voucher της AEGEAN από ακυρωμένο ταξίδι στην Αγία Πετρούπολη έκλεισα Πορτογαλία για Αύγουστο ποντάροντας αυτή τη φορά σε χώρα Σέγκεν αν και τίποτα δεν είναι βέβαιο. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Με τα voucher της AEGEAN από ακυρωμένο ταξίδι στην Αγία Πετρούπολη έκλεισα Πορτογαλία για Αύγουστο ποντάροντας αυτή τη φορά σε χώρα Σέγκεν αν και τίποτα δεν είναι βέβαιο. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
Καλη επιλογη ο Αυγουστος. Φαινεται απο την εμπειρια οτι τα λοκ νταουν εχουν αποτελεσμα τον Ιουνη.
Κι εγω εκλεισα Ιουλη Ιταλια 5 ευρω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

ZoiT

Member
Μηνύματα
41
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Μη σου πω και για το 2020...
Χαχα..για που φίλε έχεις κλείσει;θα γίνει κανονικά το ταξίδι σου;

Η ακυρωμένη Ρώμη του 2020 έχει μεταφερθεί τον Μάιο του 2021. Για να δούμε...
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπορείς να πας άνετα!έχουμε μέλλον ακόμα μπροστά μας βέβαια!

Καλη επιλογη ο Αυγουστος. Φαινεται απο την εμπειρια οτι τα λοκ νταουν εχουν αποτελεσμα τον Ιουνη.
Κι εγω εκλεισα Ιουλη Ιταλια 5 ευρω.
Και εγώ πιστεύω ότι ο Αύγουστος είναι αρκετά safe επιλογη για ταξίδι όπως ήταν και φέτος!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.670
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom