Νέος (οχι και τόσο)

GAnagn

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλώνω λάτρης των ταξιδιών κ της περιπέτειας. Εχω ταξιδέψει αρκετά (περισσότερο για δουλεια) κυρίως Ευρώπη κ Αμερική.
Αγαπημένος προορισμός η Κωνσταντινούπολη!
Επόμενο ταξίδι η Βουδαπέστη και θα χρειαστώ βοήθεια για τα θέματα του ελέγχου κεφαλαίων.
Καλώς σάς βρήκα ☺
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.030
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες νέε (όχι και τόσο).
 

GAnagn

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλώς σας βρήκα !
Μηπως ξέρεις πως κάνουμε συνάλλαγμα ?
Ταξιδεύω την επομενη Παρασκευή για Βουδαπέστη κ δεν γνωρίζω εαν μπορώ να χρησιμοποιήσω Ελλ. χρεωστική κάρτα.
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
364
Likes
1.199
Ταξίδι-Όνειρο
Δάση Βόρειου Καναδά
Τελη Σεπτεμβρη επεστρεψα απο Ιταλια-Ελβετια.Για ενοικιαση αυτοκινητου χρησιμοποιησα χωρις προβλημα Visa (χρεωση 1800€) και η χρηση της για συναλλαγμα ηταν παντου αποδεκτη,απλα δεν την χρησιμοποιησα γιατι χρεωναν πολλα για καθε συναλλαγη.Δικαιουσαι 2000€ για ταξιδι στο εξωτερικο,αλλα θα πρεπει να τα εχεις μετρητα,γιατι δεν προλαβαινεις μεχρι Παρασκευη να βγαλεις απο τραπεζα,γιατι το 420€ ανα εβδομαδα ισχυει ακομη.
Καλο ταξιδι και περιμενω αναλυση ταξιδιου,γιατι σκοπευω να την επισκεφτω την ανοιξη
 

GAnagn

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, σίγουρα θα ποστάρω εντυπώσεις από το ταξιδάκι. Βλέπω όμως ότι έχετε ήδη καταπληκτικά ποστ για τη Βουδαπέστη !
Πραγματικά διαβάζω 2 ώρες και έχω μείνει κατάπληκτος από τα ποστ σας. Αργησα να ανακαλύψω το φορουμ...
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
ελβετια που πήγες?Θέλω να παω φέτος μεσα Σεπτεμβρη.Ο καιρός πως ητανε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.094
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom