Νέος στο υπέροχο ταξιδιάρικο foroum μας .

geko21

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα , με λένε Γιώργο και μένω Αθήνα με καταγωγή από τα όμορφα Τρίκαλα . Αν και 27 έχω προσπαθήσει να πάω σε όσο πιο πολλούς προορισμούς εντός συνόρων μπορώ . Κυρίως χειμερινούς με έμφαση στον "αγροτουρισμό" . Βέβαια η Ελλάδα μας είναι υπέροχη χειμώνα καλοκαίρι , και η προσπάθεια εξερεύνησης της είναι διαρκείς ! Θέλω να χαιρετίσω όλη την παρέα και να ευχηθώ παρά τη κρίση να μπορούμε να ταξιδεύουμε " πολύχρωμα " ξεφεύγοντας από το καθημερινό γκρι .
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
γεια σου Γιώργο,καλώς όρισες στην παρέα μας. εγώ είμαι ο ένας υπόλοιπος,σε λίγο θα έρθουν και άλλοι υπόλοιποι.:haha::haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Καλώς ήρθες και απο μένα .
Οι υπόλοιποι υπόλοιποι θα σε χαιρετίσουν σε λίγο.:D
 

veatriki

Member
Μηνύματα
55
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία/Βέλγιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδία
καλως ηρθες και καλοταξιδος...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο το υπολοιπο Αττικης.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Καλώς τον.

Εγώ είμαι οι υπόλοιποι.:shock: (τι μετριοφροσύνη!)
 

geko21

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Το ξέρα ότι κουβαλάτε τρέλα ...χαχα αλλά τώρα το διαπιστώνω !!! καλώς σας βρήκα υπόλιποι !!! Όσο για ταξίδια εξωτερικού ελπίζω και εύχομαι να έρθουν πολλά dimitrak ! θα παίρνω ιδέες από όλους τους φίλους εδώ μέσα , αρκεί να υπάρχουν τα μπικικινια χαχαχ . Και πάλι σας ευχαριστώ όλους για την υποδοχή .
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.050
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Το ξέρα ότι κουβαλάτε τρέλα ...χαχα αλλά τώρα το διαπιστώνω !!! καλώς σας βρήκα υπόλιποι !!! Όσο για ταξίδια εξωτερικού ελπίζω και εύχομαι να έρθουν πολλά dimitrak ! θα παίρνω ιδέες από όλους τους φίλους εδώ μέσα , αρκεί να υπάρχουν τα μπικικινια χαχαχ . Και πάλι σας ευχαριστώ όλους για την υποδοχή .
ιππολιπη (δηλαδη λιπη αλογου) ειναι το σωστο...

Καλως ηρθες!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Καλησπέρα , με λένε Γιώργο και μένω Αθήνα με καταγωγή από τα όμορφα Τρίκαλα . Αν και 27 έχω προσπαθήσει να πάω σε όσο πιο πολλούς προορισμούς εντός συνόρων μπορώ . Κυρίως χειμερινούς με έμφαση στον "αγροτουρισμό" . Βέβαια η Ελλάδα μας είναι υπέροχη χειμώνα καλοκαίρι , και η προσπάθεια εξερεύνησης της είναι διαρκείς ! Θέλω να χαιρετίσω όλη την παρέα και να ευχηθώ παρά τη κρίση να μπορούμε να ταξιδεύουμε " πολύχρωμα " ξεφεύγοντας από το καθημερινό γκρι .

Καλώς όρισες και από μένα.Και χειμερινούς προορισμούς έχει μοναδικούς η χώρα μας,είμαστε πολλοί σαν κι εσένα που την εξερευνούμε χειμώνα-καλοκαίρι.;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom