Νέο μέλος

petifo

Member
Μηνύματα
24
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βόριο ακρωτήρι
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα σε όλους.:)
Ονομάζομαι Πέτρος (petifo) στο φόρουμ και φαντάζομαι ότι έχω και εγώ όπως και οι υπόλοιποι την ίδια τρελά με τα ταξίδια.
Το είδα σαν μια καλή ευκαιρία να μπορέσω να συλλέξω πληροφορίες για κάποια κομμάτια του ταξιδιού η ακόμα και για μέρη που δεν έχω πάει αλλά ενδιαφέρομαι παρά πολύ.
Το ίδιο ισχύει και από την πλευρά μου. Θα ήθελα να βοηθήσω οποίον το θέλει να του δώσω πληροφορίες για μέρη που έχω πάει και διαδρομές που έχω κάνει.
:clap:
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
150
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Καλώς όρισες και καλά ταξίδια.Γιατί δεν συμπληρώνεις και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη να ξέρουμε που έχεις πάει?
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Γεια σου Πέτρο.Καλά και πολλά ταξίδια να έχεις:bleh:
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλως ηρθες στην παρεα μας πετρο...σου ευχομαι να κανεις πολλα κ ομορφα ταξιδια κ οπως ειπωθηκε, συμπληρωσε το χαρτη σου για να ξερουμε τι πληροφοριες να σου ζητησουμε κ να ζηλεψουμε ισως κ μερικοι μερικοι...:D
 

pecora nera

Member
Μηνύματα
55
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
σιγκαπουρη-πουκετ
καλως ηρθες πετρο!!!!!!ολοι ειμαστε εδω γιαυτο το λογο,να βοηθησουμε ο 1 τον αλλο,να μοιραστουμε εμπειριες!!!!καλα ταξιδια σου ευχομαι!:p
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλωσήρθες! Πάντα να είσαι σε αναζήτηση του επόμενου προορισμού όπως όλοι μας!:bleh:
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.639
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
καλώς όρισες συνταξιδιώτη
απ ότι βλέπω έχεις πάει Ιαπωνία, ελπίζω να σε χρειαστώ σύντομα
καλά ταξίδια σού εύχομαι
 

petifo

Member
Μηνύματα
24
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βόριο ακρωτήρι
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλημέρα παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα. Δεν είμαι γραμμένος ούτε μέρα στο forum και ήδη έχει αποδειχτεί εξαιρετικά χρήσιμο! Είστε πολύ καλοί όλοι.
Άντε καλές διαδρομές σε όλους μας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.896
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom