Νέο μέλος

bibi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού στον κόσμο
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι η βιβί και δηλώνω λάτρης των ταξιδιών. Στο παρελθόν έχω κάνει κάποια ταξίδια στο εξωτερικό αλλά από πέρσι έχουμε αποφασίσει με το σύντροφό μου να προσπαθούμε να κάνουμε τουλάχιστον ένα ταξίδι εκτός Ελλάδος (μακάρι βέβαια να μπορούμε και παραπάνω). Τελευταίος προορισμός μας ήταν το Μιλάνο την άνοιξη του 2008. Φέτος αν όλα πάνε καλά σκεφτόμασται να επισκεφτούμε τη Σουηδία και από κει το Βόρειο Ακρωτήριο και τα φιόρδ της Νορβηγίας.
Να είσται όλοι καλά και........με πολλά πολλά ταξίδια
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλώς ήρθες βιβί στην παρέα του TravelStories!

Όχι ένα, αλλά δύο και τρία, και ... δεκατρία ταξίδια να κάνετε κάθε χρόνο εκτός Ελλάδος!

Πάντως, το ταξίδι που προγραμματίζετε σίγουρα πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρον!


Περιμένουμε τις εμπειρίες σου στο forum από τα ταξίδια σου καθώς και τις ταξιδιωτικές σου ιστορίες!

:welcome2: :clap:
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Καλώς ηρθες στην παρέα. Καλά ταξίδια να έχεις . σου εύχομαι να καταφέρεις να πας Σουηδία και βόρειο ακρωτήριο. Ένα από τα όνειρα μου είναι να πάω εκεί οδικός και ένα άλλο να κάνω κατάδυση σε πάγο. Όσο και αν ακούγεται τρελό είναι τρομερή εμπειρία.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.571
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γεια σου Βιβή.

Φίλε George Diver, απίστευτη φωτό αυτή με το άγαλμα στο άλμπουμ σου... τις φοβάμαι τις καταδύσεις αλλά με κάτι τέτοια το ξανασκέφτομαι...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: bibi
Φιαξε το χαρτη σου να δουμε τα ταξιδια που εχεις κανει ως τωρα.
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Γεια σου Βιβή.

Φίλε George Diver, απίστευτη φωτό αυτή με το άγαλμα στο άλμπουμ σου... τις φοβάμαι τις καταδύσεις αλλά με κάτι τέτοια το ξανασκέφτομαι...
Φίλε μου μην το σκέφτεσαι καθόλου. Πιο φοβητσιάρης από όσο ήμουν εγώ πριν αρχίσω να κάνω καταδύσεις αποκλείεται να είσαι. Πριν το 1998 δεν είχα ούτε μάσκα . από τότε όμως με την σωστή εκπαίδευση αλλά κυρίως με την καλή και σοβαρή παρέα βουταω με ασφάλεια και κάτι ακόμα , άλλαξε η ζωή μου. Πίστεψε το. Θέλω να πω και κάτι ,ότι η αυτόνομη κατάδυση ΔΕΝ είναι extreme sport. Extremeτην κάνουν μερικοί καγκουρες όπως πολλά αλλά χόμπι. Η φωτο με το άγαλμα είναι στην Μάλτα σε βάθος 25-30 μέτρων το οποίο άγαλμα το έριξαν οι μαλτεζοι για καθαρά καταδυτοτουριστικους λόγους. Εμείς κοιμόμαστε όρθιοι στην Ελλάδα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.982
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom