Νέο μέλος.

elmits

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Έμαι πολύ χαρούμενος που γίνομαι μέλος της παρέας σας . Από μικρός μου άρεσαν τα ταξίδια αλλά δεν είχα τη δυνατότητα να ταξιδεύω . Είμαι 24 και μόλις τα τελευταία χρόνια άρχισα επιτέλους να γνωρίζω άγνωστα για μένα μέρη της πανέμορφης πατρίδας μας. Πέρυσι πραγματοποίησα ένα μεγάλο μου απωθημένο ταξιδεύοντας για πρώτη φορά στο εξωτερικό και συγκεκριμένα στη Βαρκελώνη , όπου πέρασα τέλεια. Έτσι αποφάσισα κάθε χρόνο να κάνω ένα ταξίδι εκτός συνόρων . Φέτος το Μάρτιο προγραμματίζω Βερολίνο. Όποιος μάλιστα έχει προηγούμενη εμπειρία από εκεί παρακαλώ για τη βοήθειά!
Με εκτίμηση
elmits
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εδώ δε θάχεις κανένα πρόβλημα να βρεις διάφορους που θα σε πείσουν το ένα ταξίδι το χρόνο να το κάνεις 2 και 3 και 4 :haha:

Η Βαρκελώνη είναι από τις αγαπημένες μου πόλεις, πραγματικά τη λατρεύω. :xmas_smile:

Και πάλι :welcome:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες elmits.

Και εγώ σκέφτομαι για επόμενο ταξίδι το Βερολίνο. (Μέχρι φυσικά να αλλάξω γνώμη)

ΥΓ Μόνο ένα ταξίδι το χρόνο;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.447
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: εγω πηγαινω ταξιδι καθε εναμιση χρονο και βαλε :(.
Αν θελειs βοηθεια για τροπικα νησια , εδω ειμαι. Το Βερολινο δεν ξερω που βρισκεται :bleh:
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Καλώς τον, και μια φορά το χρόνο να γίνεται ταξίδι κάτι είναι...Από καθόλου...
Και εγώ μαζί σου go2dbeach, πιο πολλά γνωρίζω για τροπικά μέρη παρά για το Βερολίνο!!!!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Aν διαλεξεις τα τροπικα νησια θα ταξιδευεις κι εσυ καθε εναμιση χρονο.Δεν νομιζω να το θελεις αυτο?Κατα τα αλλα :welcome:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
:welcome: Elmits
Κατα την ταπεινη μου αποψη ενα ταξιδι το χρονο εκτος συνορων ειναι μια χαρα!
Υπαρχουν καποιοι που θα επιθυμουσαν κατι τετοιο αλλα δεν τους το επιτρεπουν τα οικονομικα τους,υπαρχουν αλλοι που ουτε ως ιδεα τους περναει απο το μυαλο!
Ας μην ξεχναμε τους μισθους και τις υποχρεωσεις του μεσου Ελληνα και ας μην ειμαστε πλεονεκτες...
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Aν διαλεξεις τα τροπικα νησια θα ταξιδευεις κι εσυ καθε εναμιση χρονο.
εδω επιτρεψτε να πως πως αξιζει η αναμονη για τετοιου ειδους ταξιδια!
Επισης υπολογιστε τα εξοδα σας για Βερολινο (ευρωπη γενικα) για 10 ημερες και τα εξοδα σας για το ιδιο διαστημα σε ενα νησακι στην Ασια!Πανω κατω τα ιδια ειναι(μαζι με τα εισητηρια);)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Δεν νομιζω να ειναι τα εξοδα ιδια.Μη ξεχνας οτι εγω ταξιδευω με το αυτοκινητο μου.Και κατι αλλο,να εισαι σιγουρος οτι καποια πραγματα τα γραφουμε χαριτολογωντας,δεν ειναι αναγκη να τσιμπας.:haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα τώρα κι'εσύ, αφού για να "τσιμπήσουν" οι Ασιάτες του φόρουμ το έγραψες αυτό. Πονηρέ. :D
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Δεν ειπες κατι αντιθετο αλλα τσιμπησες.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.312
Μηνύματα
887.590
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom