Νέο ταξιδιάρα ψυχή!!!Καλώς σας βρήκα!!!

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Καλημέρα σε όλους!!!Κατ' αρχάς πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους βοηθούν στην δημιουργία και στην διατήρηση αυτού του site.Με μια γρήγορη ματιά που έριξα διαπίστωσα ότι παρέχετε πολλές χρήσιμες πληροφορίες, οι οποίες βασίζονται σε βιωματικές εμπειρίες των μελών...και αυτό είναι το πιο σημαντικό!
Είμαι και εγώ μια ταξιδιάρα ψυχή, η οποία έχει κάνει κάποια ταξιδάκια all over the world...Λίγα όμως.Αγαπώ τα ταξίδια του εξωτερικού αλλά και τα ταξίδια στην ωραία μας Ελλάδα!!!Απλά εδώ στην Ελλάδα διακρίνω μια μικρή εκμετάλλευση και πολλές φορές αισθάνομαι αφιλόξενη στην ίδια μου την χώρα...εννοώντας ότι με βλέπουν ακριβώς όπως όλους τους άλλους τουρίστες.Έτσι διαθέτωντας λίγα χρήματα παραπάνω επισκέπτομαι αλλες χώρες και έτσι γνωρίζω διαφορετικούς πολιτισμούς και κουλτούρες ανθρώπων...Παρ' όλα αυτά αγαπώ την Ελλάδα!!!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να καταφέρω να μπω και εγώ στην παρέα σας και να μοιραστώ και εγώ τις εμπειρίες μου από τα ταξίδια που έχω κάνει.
Καλημέρα σε όλους!:D
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες στο travelstories και όταν με το καλό προσαρμοστείς, περιμένουμε και τις δικές σου αφηγήσεις.
 

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Σας ευχαριστώ πολύ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.072
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom