ΗΠΑ Νεα Υορκη Help!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγώ θέλω 21 με 29..δηλαδή να γυρίσω πίσω στις 30..να κάνω πρωτοχρονιά με τους δικούς μου..
Και θα χάσεις την ευκαιρία να κανείς πρωτοχρονιά στην ΝΥ ;
Χμ σκέψου το λιγάκι ....
 

Lia26

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Δεν γίνεται δυστυχώς να κάτσω Πρωτοχρονιά..και αυτές τις μέρες που θα πάω θα είναι με το ζόρι λόγω άδειας..άσε που δεν έχω που να αφήσω τον σκύλο..:shock:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.397
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ θέλω 21 με 29..δηλαδή να γυρίσω πίσω στις 30..να κάνω πρωτοχρονιά με τους δικούς μου..
παντως με turkish στις 19/12-29/12 εχει 599. αν οι ημερομηνίες πιεζουν κ πρεπει να ειναι αυτες, οι τουρκοι αν εχουν διανυκτερευση Πόλη απέρριψέ τους φυσικά και πάρε Air Canada+United (716) ή την καλύτερη επιλογή γι αυτες τις ημερομηνίες Swiss 735.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
παντως με turkish στις 19/12-29/12 εχει 599. αν οι ημερομηνίες πιεζουν κ πρεπει να ειναι αυτες, οι τουρκοι αν εχουν διανυκτερευση Πόλη απέρριψέ τους φυσικά και πάρε Air Canada+United (716) ή την καλύτερη επιλογή γι αυτες τις ημερομηνίες Swiss 735.
Να σου πω κύριε Samion , προσπαθείς να γίνεις γκουρου και σε τοπικ της ΝΥ ;
Κάπου πήρε το μάτι μου ένα θρεντ για τη Ρώμη .... Δεν πας προς τα εκει να δώσεις τις ινφος σου ;
Οι Τούρκοι είναι και θα είναι ανταγωνιστικοί και με πολυ καλο σέρβις , ακόμα και αν χρειαστεί μια διανυκτέρευση στην μαγευτική Πολη :bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.397
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οι Τούρκοι είναι και θα είναι ανταγωνιστικοί και με πολυ καλο σέρβις , ακόμα και αν χρειαστεί μια διανυκτέρευση στην μαγευτική Πολη
ξερεις δεν εχουν ολοι τη διάθεσή σου να ξενυχτήσουν στην Πόλη για μια πτηση ενώ υπάρχουν τόσες πολλές εταιρείες και τόσες επιλογές..
αλλά ευτυχως δεν στηρίζονται όλοι σε τυχοδιωκτικά, αστήριχτα ποστ..καταλάβαμε τα επιχειρήματα σου, διαβάσαμε τα λινκ σου και απλά δεν θα πάρουμε το ξεχύχτι στην όμορφη Πόλη..:D
 

Lia26

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Γίνεται διανυκτέρευση αλλά δεν θα βγώ,αν τελικά πάω με την Turkish, εκτος αεροδρομίου..Δυστυχώς αυτές είναι οι ημερομηνίες..δεν γίνεται να κάτσω παραπάνω η' να φύγω άλλη μέρα..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.397
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γίνεται διανυκτέρευση αλλά δεν θα βγώ,αν τελικά πάω με την Turkish, εκτος αεροδρομίου..Δυστυχώς αυτές είναι οι ημερομηνίες..δεν γίνεται να κάτσω παραπάνω η' να φύγω άλλη μέρα..
ε τότε ούτε συζήτηση. μην ταλαιπωρηθείτε άσκοπα με τους τουρκους, μια νυχτα στο αεροδρόμιο θα σας διαλύσει. δωστε 20 ευρω παραπανω και παρτε την πολύ ανώτερη Swiss, ή καποιο άλλο συνδυασμό όπως αυτόν που είπα παραπάνω.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
στις ημερομηνιες που θες εχει και Aegean Airlines + Virgin Atlantic
13:25 ATH – 23:25 EWR
1 μετεπιβίβαση LHR
17 ώρες
( Προσοχή! Η ενδιάμεση στάση της συγκερκιμένης πτήσης έχει άφιξη σε διαφορετικό αεροδρόμιο από αυτό της αναχώρησης. Οι επιβάτες πρέπει να λάβουν υπ' όψιν ότι θα μετακινηθούν από το αεροδρόμιο άφιξης στο αεροδρόμιο αναχώρησης.)

08:00 EWR – 03:50 ATH
1 μετεπιβίβαση LHR
12 ώ 50 λ (+1)
με 700 ευρω... το ειδες; απλα φευγει απο newark
(για πιο γρηγορο το προτεινω ... αν και δε λεει το 8 το πρωι πτηση ... ή το να αλλαξεις αεροδρομιο στο πηγαινε... Μαλλον δε φολευει και πολυ... )
 

Lia26

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Οι εναλλακτικές είναι 2..η' με την Turkish με διανυκτέρευση Κωνσταντινούπολη η' με την Air Canada με στάσεις Φρανκφούρτη και Τορόντο..και διανυκτέρευση Τορόντο όπου θα πρέπει να πληρώσω ξενοδοχείο..δεν ξέρω τι απο τα 2 είναι περισσότερο κουραστικό.
Με την Air Canada θα κάνουμε σχεδόν 28 ώρες να φτάσουμε και με την Turkish 21 ώρες..έχω μπερδευτεί..:shock:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
28 ωρες ειναι πολυ κουραστικο...

τη swiss γιατι την απορριπτεις
14:00 ATH – 20:20 EWR
1 μετεπιβίβαση ZRH
13 ώ 20 λ

18:20 JFK – 13:20 ATH
1 μετεπιβίβαση ZRH
12 ώρες (+1)


734 ?
 

Lia26

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
στις ημερομηνιες που θες εχει και Aegean Airlines + Virgin Atlantic
13:25 ATH – 23:25 EWR
1 μετεπιβίβαση LHR
17 ώρες
( Προσοχή! Η ενδιάμεση στάση της συγκερκιμένης πτήσης έχει άφιξη σε διαφορετικό αεροδρόμιο από αυτό της αναχώρησης. Οι επιβάτες πρέπει να λάβουν υπ' όψιν ότι θα μετακινηθούν από το αεροδρόμιο άφιξης στο αεροδρόμιο αναχώρησης.)

08:00 EWR – 03:50 ATH
1 μετεπιβίβαση LHR
12 ώ 50 λ (+1)
με 700 ευρω... το ειδες; απλα φευγει απο newark
(για πιο γρηγορο το προτεινω ... αν και δε λεει το 8 το πρωι πτηση ... ή το να αλλαξεις αεροδρομιο στο πηγαινε... Μαλλον δε φολευει και πολυ... )
Συμφέρει από την άποψη ότι είναι λιγότερες οι ώρες αλλά η αναχώρηση από άλλο αεροδρόμιο με σκότωσε!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.110
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom