Νεα συνταξιδιώτης!!!!

Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Ήρθε και η ώρα μου να συστηθώ!!Όπως όλοι, αγαπώ τα ταξίδια και έχω κάνει αρκετά με CellarDoor και Dva Scra και ελπιζω να κανω ακομα περισσοτερα!Συνοπτικα, εχω πάει σε Γαλλία, Ιταλία, Γερμανία, Ισπανία, Ολλανδία στα πλαίσια interrail, Αγγλία και Αίγυπτο. Αναμένω με αγωνία το Σικάγο σε μερικές μέρες και ίσως Ισλανδία το καλοκαιρι για εθελοντισμό. Και ό,τι προκύψει καλοδεχούμενο είναι!:p
Καλως σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να μάθω πολλά για τα ταξίδια!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες!καλά ταξίδια να ευχηθώ...μια Ισλανδία πολύ θα την ήθελα κι εγώ:roll:..να δούμε πότε...
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Καλώς ήλθες <333 Είναι λίγο ντροπαλή και λιγομίλητη στα forums η Pitchforksally, γι' αυτό να είστε ευγενικοί μαζί της! Και να δείχνετε σεβασμό στην ιδιαίτερη πατρίδα της, το Sealand. Είναι πολύ περήφανη για την καταγωγή της.
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
[/quote] Και να δείχνετε σεβασμό στην ιδιαίτερη πατρίδα της, το Sealand. Είναι πολύ περήφανη για την καταγωγή της.[/quote]
Χμ,χμ καταγωγη και τόπος κυριαρχίας!!:bleh: Να σαι καλα!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ήρθε και η ώρα μου να συστηθώ!!Όπως όλοι, αγαπώ τα ταξίδια και έχω κάνει αρκετά με CellarDoor και Dva Scra και ελπιζω να κανω ακομα περισσοτερα!Συνοπτικα, εχω πάει σε Γαλλία, Ιταλία, Γερμανία, Ισπανία, Ολλανδία στα πλαίσια interrail, Αγγλία και Αίγυπτο. Αναμένω με αγωνία το Σικάγο σε μερικές μέρες και ίσως Ισλανδία το καλοκαιρι για εθελοντισμό. Και ό,τι προκύψει καλοδεχούμενο είναι!:p
Καλως σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να μάθω πολλά για τα ταξίδια!
Καλώς όρισες και μια και το ανέφερες για δώσε λεπτομέρειες για το πρόγραμμα εθελοντισμού ?Έβαλε το elix τα προγράμματα του για το 2010 ή μήπως είναι απο άλλο φορεα?
Για λέγε ,για λέγε .......
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Καλώς όρισες και μια και το ανέφερες για δώσε λεπτομέρειες για το πρόγραμμα εθελοντισμού ?Έβαλε το elix τα προγράμματα του για το 2010 ή μήπως είναι απο άλλο φορεα?
Για λέγε ,για λέγε .......
Καλώς σε βρηκα και ναι, για το elix μιλάω. δεν έχει βγάλει ακόμα τα προγράμματα απ όσο ξέρω, αλλα είμαι αισιόδοξη οτι θα υπάρχει και φέτος (δλδ 2010) για ισλανδία!
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Τι εθελοντισμό μπορεί να κάνει κανείς στην Ισλανδία?
Όταν είχα δει υπήρχε ένα πρόγραμμα σε μια πόλη με δυσπρόφερτο όνομα:p, σχετικά με περιβάλλον, δουλειά με παιδιά και διοργάνωση φεστιβάλ. Ελπίζω να βοήθησα.;)
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Όταν είχα δει υπήρχε ένα πρόγραμμα σε μια πόλη με δυσπρόφερτο όνομα:p, σχετικά με περιβάλλον, δουλειά με παιδιά και διοργάνωση φεστιβάλ. Ελπίζω να βοήθησα.;)
Hvamstangi λεγόταν η πόλη, η κάτι ανάλογο. Ήταν ένα χωριό με 500 κατοίκους αρκετά μακριά από το Ρέυκιαβικ. Έπρεπε γενικά να βοηθήσεις την κοινότητα να ανταπεξέλθει σε κάποια δρώμενα και σε καθημερινές δραστηριότητες.
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Hvamstangi λεγόταν η πόλη, η κάτι ανάλογο. Ήταν ένα χωριό με 500 κατοίκους αρκετά μακριά από το Ρέυκιαβικ. Έπρεπε γενικά να βοηθήσεις την κοινότητα να ανταπεξέλθει σε κάποια δρώμενα και σε καθημερινές δραστηριότητες.
Ευχαριστω, δεν θα θυμομουν πως γραφοταν ουτε σε 100 χρονια. Για την συγκεκριμενη πολη ηταν περιβαλλοντικο το προγραμμα.
 

CellarDoor

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κορνουάλη
Ευχαριστω, δεν θα θυμομουν πως γραφοταν ουτε σε 100 χρονια. Για την συγκεκριμενη πολη ηταν περιβαλλοντικο το προγραμμα.
Είσαι απαράδεκτη. Που δε θυμάσαι την πόλη. Όταν πάμε θα το πω στους κατοίκους και θα σε κυνηγάνε σαν τα ζόμπι στο Dead Snow.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.879
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom