Νεοεισαχθείσα

Irene_

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ακούω προτάσεις!
Ταξίδι-Όνειρο
Σίδνεϋ
Γεια σας
Λέγομαι Ειρήνη και είμαι νέο μέλος του travelstories.gr.Θεωρώ την ιδέα του site πολύ έξυπνη,έχει να προσφέρει...Τι πιο παραγωγικό από το να ανταλλάσει κανείς απόψεις και να παρουσιάζει τις εμπειρίες του σε άλλα άτομα με την ίδια όρεξη για ταξίδια;
Για μένα τα ταξίδια είναι ένας τρόπος να καταπολεμήσεις την εγωκεντρικότητά σου.Αντιλαμβάνεσαι ότι δεν είσαι μόνος σου σε αυτόν τον κόσμο,ότι υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί τρόποι ζωής και ενδεχομένως σε βοηθούν να καταλάβεις τα ουσιώδη θέματα με τα οποία πρέπει να ασχολείσαι.Βλέπεις τελικά τη θέση σου μέσα στον κόσμο,κυρίως πόσο μικρός είσαι!:cool:
Αν και έχω μόλις επιστρέψει από 20 ώρες αεροπορικό ταξίδι :shock: από τις δυτικές ακτές των ΗΠΑ,ανυπομονώ για το επόμενο!Θα κάνω upload φωτογραφίες και videos από San Francisco,Los Angeles,Honolulu,San Diego.Πόλεις που προτείνω ανεπιφύλακτα για όποιον προτιμά τη γραφική πλευρά της Αμερικής με έντονο το μεξικάνικο στοιχείο.

Όσο κουραστικό κι αν είναι ένα ταξίδι,πάντα γυρνάς γεμάτος ΕΜΠΕΙΡΙΑ=ανεκτίμητη αξία!!!
Και του χρόνου!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες Ειρήνη. Ετοιμάζομαι για το ίδιο ταξίδι κάποια στιγμή το Γενάρη-Φλεβάρη.

Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου :clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: Ειρηνη!
Νομιζα οτι το Μεξικανικο στοιχειο εχει απομεινει μονο στα ονοματα των πολεων που αναφερεις , αλλα τωρα θα το σκεφτω κι εγω μου φαινεται :lol:. Μακρινο ταξιδι , αλλος κοσμος , ελπιζω να βοηθησουμε στην ομαλη προσαρμογη σου στην πραγματικοτητα...
Περιμενουμε φωτος και εντυπωσεις.:)
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Καλως ηρθες κι απο μενα!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.033
Likes
1.600
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Ιrene καλώς ήρθες από το ταξίδι σου και καλώς ήρθες στο forum. Ευχαριστώ για τα καλά σου σχόλια στην ταξιδιωτική περιγραφή μου " S.F. .... κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.155
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom