Νεοφώτιστος

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
Καλώς σας βρίσκω. Είμαι ο Νίκος, νέο (όχι νεαρό) μέλος και προσπαθώ να ενημερωθώ γύρω από το φόρουμ και την ιστοσελίδα, όπου νοιώθω λίγο χαμένος. είναι ωραίο να ταξιδέυει κανείς, έχω κάνει κάμποσα και καθόλου δεν νοιώθω χορτασμένος. Δεν μου αρέσουν τα μεγάλα γρουπ, καλλίτερα μικρά ή και μόνος αν δεν βρω συνοδοιπόρους. σκέφτομαι να κάνω το επόμενο σύντομα. ψάχνω βόρεια , βόρειο ακρωτήριο ή ισλανδία, άρχισα να μαζεύω πληροφορίες κυρίως για ισλανδία. πόσο εύκολο είναι άραγε το μοναχικό ταξίδι σ' αυτή την ιδιαίτερη χώρα; θα με βοηθούσε οποιαδήποτε πληροφορία και για τους δύο αυτούς προορισμούς.​
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.033
Likes
1.597
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Καλώς ήρθες. Στην "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ" > "ΕΥΡΩΠΗ" υπάρχει το θέμα "Ισλανδια" Μπορείς από εκεί μέσα να ρωτήσεις ότι θέλεις αφού πάρεις μερικές πρώτες πληροφορίες από σχετική ταξ. ιστορία.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Καλωσόρισες nikosfan!!! :)
Με το καλό να οργανώσεις και να υλοποιήσεις το ταξίδι σου στην Ισλανδία!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλως ορισες !!!!η ταξιδιωτικη ιστορια για την ισλανδια ειναι εξαιρετικη πηγη πληροφοριων,ευχομαι να το πραγματοποιησεις το ταξιδι σου ,κ ειμαι σιγουρη οτι σε μια τετοια χωρα το μονο που θα της ταιριαζε ειναι ενα μοναχικο ταξιδι.
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
Ευχαριστώ

Καλώς ήρθες. Στην "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ" > "ΕΥΡΩΠΗ" υπάρχει το θέμα "Ισλανδια" Μπορείς από εκεί μέσα να ρωτήσεις ότι θέλεις αφού πάρεις μερικές πρώτες πληροφορίες από σχετική ταξ. ιστορία.







ευχαριστώ, βρήκα ήδη το δικό σου οδοιπορικό. Το βρίσκω πολύ κατατοπιστικό και υπέροχο
Νίκος
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Νίκο, καλώς μας ήρθες! Η Ισλανδία είναι ένα εύκολο, εξαιρετικά ενδιαφέρον και όχι και τόσο ακριβό (πλέον...) ταξίδι.....Χρειάζεσαι δυο βδομάδες οπωσδήποτε, για να νοικιάσεις αυτοκίνητο και να κάνεις το γύρο του νησιού, αλλά θα αποζημιωθείς, θα δεις απίστευτα πράγματα...Στη διάθεσή σου για ό,τι πληροφορία χρειαστείς!
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
καλως ορισες !!!!η ταξιδιωτικη ιστορια για την ισλανδια ειναι εξαιρετικη πηγη πληροφοριων,ευχομαι να το πραγματοποιησεις το ταξιδι σου ,κ ειμαι σιγουρη οτι σε μια τετοια χωρα το μονο που θα της ταιριαζε ειναι ενα μοναχικο ταξιδι.








σ΄ευχαριστώ ,με ενθαρρύνεις και μου αρέσει πολύ όπως εκφράστηκες για τη μοναχικότητα. ταιριάζει καταπληκτικά στη μοναδικότητα και το απόκοσμο της ισλανδίας
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
ευχαριστώ

Νίκο, καλώς μας ήρθες! Η Ισλανδία είναι ένα εύκολο, εξαιρετικά ενδιαφέρον και όχι και τόσο ακριβό (πλέον...) ταξίδι.....Χρειάζεσαι δυο βδομάδες οπωσδήποτε, για να νοικιάσεις αυτοκίνητο και να κάνεις το γύρο του νησιού, αλλά θα αποζημιωθείς, θα δεις απίστευτα πράγματα...Στη διάθεσή σου για ό,τι πληροφορία χρειαστείς!





χρειάζεται ίσως λίγο θάρρος για το μοναχικό ταξίδι στο μοναδικό, όπως φαίνεται, περιβάλλον της ισλανδίας. σ' ευχαριστώ που μου το δίνεις απλόχερα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Νικο απ'οτι ειδα εχεις παει σε αρκετα μερη και τα περισσοτερα ειναι μακρινα. Συνεπως πιστευω οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι καθολου ανασφαλεια. Κανενα ταξιδι μοναχικο ή μη δεν ειναι δυσκολο..ολοι εδω μεσα συμφωνουμε οτι το μονο δυσκολο ειναι η επιστροφη :D
:welcome2:
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
ευχαριστίες

Νικο απ'οτι ειδα εχεις παει σε αρκετα μερη και τα περισσοτερα ειναι μακρινα. Συνεπως πιστευω οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι καθολου ανασφαλεια. Κανενα ταξιδι μοναχικο ή μη δεν ειναι δυσκολο..ολοι εδω μεσα συμφωνουμε οτι το μονο δυσκολο ειναι η επιστροφη :D
:welcome2:




σ' ευχαριστώ πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.029
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom