Νεο Μελος

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
πηγε ενας φιλος μου την προηγουμενη βδομαδα βαρκελωνη κ ηταν σουπερ μου ειπε!!
παντως καλα κανεις που δε διαλεγεις μες στο κατακαλοκαιρο γιατι σε εμενα τοτε ειχε τρελη ζεστη κ ηταν ταλαιπωρια να βολοδερνεις μεσα σε μια πρωτευουσα η σε αλλες μεγαλες πολεις με 35 βαθμους!!!
 

kostantis_13

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδια
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδια
εκ των προτερων δεν παιζει να πηγαινα καλοκαιρι..δεν αφηνω το νησακι μου..(και τη δουλεια..grrr) αλλα γενικα πιστευω φθινόπωρο και ανοιξη ειναι οι καλυτερες εποχες..και καλοκαιρι βεβαια αλλα να πας μονο καπου που θα αραζεις και δεν θα κανεις τιποτα αλλο..!!
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
συμφωνω απολυτα!!!!!!
απο ποιο νησι εισαι;;
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
ααααααααααααααααααααααααχ
τι τελεια!!!!!
δεν εχω παει ποτε κ θελω πολυ πολυ πολυ ΄πολυ
 

kostantis_13

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδια
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδια
τωρα να σου πω οτι χανεις..?? θα σταθω αντικειμενικος και θα πω οτι το νησι μου προσφερεται για οικογενειακες και ηρεμες διακοπες..με πολλεσ ομορφιες..χωρις να διαθετουμε στυλ μυκονο-παρο κλπ...Οσες φορες και να μπαινω στο λιμανι οταν γυριζω απο Αθηνα εχω την ιδια γαληνη..ειναι το δεσιμο που εχει ο καθενας με το τοπο του μα πιο πολυ πιστευω με το νησι του..
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
θα σας επισκεφθω κ εσας καποια στιγμη
το εχω στο προγραμμα!!
 

kostantis_13

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδια
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδια
Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε..κανενα ταξιδιωτικο γραφειο και κανε site δεν ξερει εναν τοπο περισοοτερο απο τον ντοπιο κατοικο..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.157
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν παρεις 118888 δεν προκειται να το σηκωσει κανεις.
Αν καλέσεις από σταθερό, θα το σηκώσουν κανονικά (τα ψηφία πατιούνται ένα ένα, και ήδη από το πέμπτο η γραμμή θα έχει ανοίξει - το έκτο απλά θα αγνοηθεί).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.171
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν εχω σταθερο.
 

Li@

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλησπέρα!...Νέο μέλος κ εγώ!.. Παρά το νεαρό της ηλικίας μ έχω ταξιδέψει σε 20 χώρες σε 3 ηπείρους!!! Με την οικογένεια μου, αρχικά παίρναμε το αυτοκίνητο κ "οργώναμε" την Ευρώπη, ενώ στη συνέχεια ακολούθησαν κ ταξίδια με αεροπλάνο, με κορυφαίο το φετινό ταξίδι στο Ιράν!.......
 

kostantis_13

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδια
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδια
Καλως Ηρθες και εσυ Li@ στη παρεα μας..πραγματικα εισαι πολυ τυχερη που εχεις γυρισει τοσες χωρες..και ακομα περισσοτερο που εχεις παει Σουηδια..(Αντικειμενικα παντα..axaxaxaxa..)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.530
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom