Γενικά Νησι απο θεσσαλονικη

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.318
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Η Σαμοθράκη βέβαια (χωρίς να έχω προσωπική άποψη) δε φημίζεται για τις παραλίες της.
Η Θάσος είναι μια επιλογή συμφωνώ , οχι τοσο όμορφη βέβαια, αλλά οικονομική. Αν παίζουν και λεωφορεία με σχετική συχνότητα, γιατί όχι.
@EviTan Οικονομικά λέει το παλικάρι, Αμμουλιανη θα τον στείλουμε; :haha:
Δε ξέρω βέβαια τι παίζει με το κάμπινγκ. Βασικά πρώτη φορά ακούω οτι εχει κάμπινγκ...
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Η αληθεια ειναι οτι το φθηνή στην Αμμουλιανη πήγαινε στο camping και στην κοντινη απόσταση απο την Θεσσαλονίκη :haha::haha:, εχω ακούσει οτι τα δωματια ακριβά γενικά!
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Η Θάσος είναι μια επιλογή συμφωνώ , οχι τοσο όμορφη βέβαια, αλλά οικονομική. Αν παίζουν και λεωφορεία με σχετική συχνότητα, γιατί όχι.
Η Θασος ειναι λιγο παρεξηγημενη μωρε, μην την λες οτι δεν ειναι ομορφη :confused:
Ειναι καταπρασινη, εχει παρα πολλες παραλιες και κοπλακια, ορεινα χωρια με τα κατσικακια τους!
Απλα εμεις απο βορεια Ελλαδα την εχουμε "βαρεθει" λίγο! Φετος παντως που πηγα μετα απο 12 χρόνια περιπου, νομιζω ειναι αυτο ακριβως που ψαχνει ο φίλος μας!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.318
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Η Θασος ειναι λιγο παρεξηγημενη μωρε, μην την λες οτι δεν ειναι ομορφη :confused:
Ειναι καταπρασινη, εχει παρα πολλες παραλιες και κοπλακια, ορεινα χωρια με τα κατσικακια τους!
Απλα εμεις απο βορεια Ελλαδα την εχουμε "βαρεθει" λίγο! Φετος παντως που πηγα μετα απο 12 χρόνια περιπου, νομιζω ειναι αυτο ακριβως που ψαχνει ο φίλος μας!
Φρόντισαν - και φροντίζουν - οι ίδιοι οι Θασιώτες να τη χαλάσουν, με τη τσιμεντοποιηση, την ομπρελο/ξαπλωστροποιηση και όλα αυτά τα ωραία. Μάλλον ζηλεψανε τα "καλά" της Χαλκιδικής, τι να πω, γκρινιαζοντας τώρα για τη ποιότητα του τουρισμού που μαζεύουν. Έχω μια πολύ καλή φίλη ντόπια κι εχω μάθει αρκετά. Συμφωνώ όμως, καταπράσινο, ωραίες θάλασσες, αξιόλογο φαγητό στα ορεινά και πολύ βολικό και προσιτό.
Ειναι μια νορμάλ επιλογή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.214
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom