Γενικά Νησι απο θεσσαλονικη

andalusia

Member
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή, Κούβα, Μεξικό
Καλημέρα. θα παρευρεθώ σε μια βάφτιση στη Σκύδρα και θέλω Δευτέρα να παω σε κάποιο νησί. Μπορείτε να μου εισηγηθείτε που μπορώ να πάω από Θεσσαλονίκη; Η αρχική ιδέα ήταν για σαμοθρακη αλλά το πλοίο φεύγει 8 το πρωί και δεν βολευόμαστε. Θα ήταν πιο βολικό να φεύγαμε πιο αργά... Είδα για Σκόπελο ότι φεύγουν από Βόλο. ισχύει; Υπάρχουν άλλες προτάσεις; σας ευχαριστώ

mikrh tsopana

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αλμερία
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Καλημέρα. θα παρευρεθώ σε μια βάφτιση στη Σκύδρα και θέλω Δευτέρα να παω σε κάποιο νησί. Μπορείτε να μου εισηγηθείτε που μπορώ να πάω από Θεσσαλονίκη; Η αρχική ιδέα ήταν για σαμοθρακη αλλά το πλοίο φεύγει 8 το πρωί και δεν βολευόμαστε. Θα ήταν πιο βολικό να φεύγαμε πιο αργά... Είδα για Σκόπελο ότι φεύγουν από Βόλο. ισχύει; Υπάρχουν άλλες προτάσεις; σας ευχαριστώ
Από Θεσσαλονίκη μπορείς να πας Χαλκιδική και από εκεί Αμμουλιανή. Ή Καβάλα και μετά Θάσο. Από δρομολόγια δεν έχω ιδέα.

katkats

Moderator
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Από Καβάλα Λήμνο. Ξημερώματα Τρίτης.

thanos75

Member
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
Πέρα από την πρόταση της katkats πιο πάνω, να αναφέρω ότι σε λίγες ημέρες θα μπει ταχύπλοο της seajets από Θεσσαλονίκη για βόρειες Σποράδες, με προσεγγίσεις και σε Σκιάθο και σε Σκόπελο/Αλόνησσο. Θα επανέλθω στο συγκεκριμένο νήμα μόλις μάθω κάτι παραπάνω

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.599
Μέλη
36.109
Νεότερο μέλος
Sarigr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom