Νοτια πελοποννησος η κυθηρα?

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Γεια σας παιδια!Ψαχνω προορισμο για διακοπες...
Θελω να παω καπου οπου να εχει καλο καμπινκ με φυσικη σκια, ομορφο μερος για χαλαρωση και οχι παρτι ανιμαλ καταστασεις αλλα ουτε με πολλα παιδακια, οχι οτι εχω κατι με τα παιδακια αλλα χρειαζομαι ηρεμια, και σχετικα οικονομικο...Το ξερω πολλα θελω αλλα ειπα να προσπαθησω...
Σκεφτομουν για κυθηρα αλλα επειδη θα παω την αλλη εβδομαδα μου τα μασαγαν σχετικα με τις διαθεσιμες θεσεις στο καμπινκ, ειναι και τα ακτοπλοικα αρκετα οποτε κοιταζω για εναλλακτικες. Στουπα τι λεει?τη σκεφτομαι γιατι ειναι στη μεση και θα εχω πολλες επιλογες...Επισης θελω να παω οπωσδηποτε ελαφοννησο αλλα μονοημερη γιατι μαζευει πολυ κοσμο το καμπινκ.
Πειτε αποψεις, ακομα και σε αλλο μερος αν πιστευετε οτι αξιζει
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Πιστευω οτι την ημερησια στην Ελαφονησο δεν την εννοεις απο τη Στουπα. Ειναι 4 ωρες να πας κι αλλο τοσο να γυρισεις.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Το κάμπινγκ των Κυθήρων είναι σε ωραία τοποθεσία, με σκιά αλλά οι εγκαταστάσεις του είναι λίγο παλιές. Στην Ελαφόνησο το κάμπινγκ είναι καλό αλλά πολύ ακριβό. Στη γύρω περιοχή δεν έχω μείνει σε άλλο κάμπινγκ. Αν φτάσεις στο άλλο πόδι μπορείς να πας σε ένα κάμπινγκ της Γιάλοβας (όλα καλά είναι) ή αν είστε του ελεύθερου, στην Ελαία! Η Στούπα μαζεύει πολύ κόσμο και δεν την προτιμώ...
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Του οργανωμενου ειμαστε, του ελευθερου ειμαι εγω αλλα δεν ακολουθει το ετερον ημισι...αρα να κατασκηνωσω σε 2 περιοχες μαλλον αφου ειναι μακρια....αλλα ωραια μερη εκει?
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Η Γιάλοβα όμως από την Ελαφόνησο είναι αρκετά μακριά......Αξίζει την ταλαιπωρία για μια ημέρα??
Αν είσασταν του ελεύθερου κάμπινγκ θα σου πρότεινα την παραλία του Φονέα στο ενδιάμεσο Καρδαμύλη - Στούπα.....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.021
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom