Κροατία Ντουμπρόβνικ

KOSTASD9

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Η ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΙΟ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ..
 

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
Υπάρχει κάποιος λογος συγκεκριμένος που θέλεις να πας με αυτά τα μεσα?
Το λεω αυτό γιατι εχω πάει 6 φορες με δικό μου μέσο και ειναι πανεύκολο.
Ειδικα τώρα που έχουν φτιάξει μεγάλο κομμάτι του οδικού δικτύου της Αλβανιας.
 

KOSTASD9

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΠΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ?ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΝ ΗΞΕΡΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ..
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

georgekostas

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΠΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ?ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΤΟΥΜΠΡΟΒΝΙΚ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΝ ΗΞΕΡΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ..
Ολες τις φορες εχω πάει με μηχανη. Με αυτοκίνητο ειναι πιο ευκολο.
Υπαρχουν τρεις δρομοι να πας, οι οποιοι καταλήγουν ολοι στον ιδιο δρόμο εξω απο τα Τυρανα, και μετα αυτος ο δρομος ειναι μόνο που σε βγάζει Μαυροβούνιο και υστερα Κροατια, Ντουμπροβνικ.
Ο 1ος ειναι απο Κρυσταλλοπηγη (Καστορια), ο 2ος απο Κακαβια, (Ιωάννινα) και ο 3ος από Σαγιαδα (Θεσπρωτία).
Απο όπου σε βολεύει καλυτερα πας.
 

pfo24

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημερα, σκεφτομαστε να ταξιδεψουμε απο Θεσσαλονικη προς Ντουμπροβνικ οδικως.
Θα ηθελα να κανω 1-2 ερωτησεις για τους πιο εμπειρους..
1) χρειαζομαι διαβατηριο?
2)ποια διαδρομη να ακολουθησω.
Το διαστημα που σκεφτομαι να κανω το ταξιδι εινιαι 4-12/07.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.772
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom