Νυχτερινή ζωη στον Βόλο

dimitrismisa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα σας , μεσα στον Μάιο σκοπεύω να κάνω μια εκδρομή στον Βόλο και δεν εχω ιδέα απο την νυχτερινή του ζωη θα με ενδιεφερε κυριως να μαθω αν υπαρχει καποιο μαγαζι η χορος στον οποιο η μουσικη που πεζει να ειναι Trance , Techo ,Psychedelic και παρομοιων μορφων μουσικης , ευχαριστω προκαταβολικα .
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Διάβασα τον τίτλο του τοπικ και έλιωσα στα γέλια. Μετά διάβασα και το είδος μουσικής που θες και με αποτελειωσες.

Γενικά νυχτερινή ζωή και Βόλος δεν πάνε μαζί.
Μπουζούκια στη Λάρισα και ζητώ τα λαϊκά κορίτσια. Εναλλακτικά έχουμε σε τζαζ ή ροκ συναυλίες/μαγαζιά με dj.

Αν τυχόν βρεις, μην μας ξεχάσεις, να ποσταρεις
 

dimitrismisa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Χαχαχαχα , ευχαριστώ πολύ για την απαντηση δεν ήταν αυτό που περίμενα αλλά δεν πειράζει θα την βγάλουμε με ηχιακια στο λημανάκι
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλησπερα σας , μεσα στον Μάιο σκοπεύω να κάνω μια εκδρομή στον Βόλο και δεν εχω ιδέα απο την νυχτερινή του ζωη θα με ενδιεφερε κυριως να μαθω αν υπαρχει καποιο μαγαζι η χορος στον οποιο η μουσικη που πεζει να ειναι Trance , Techo ,Psychedelic και παρομοιων μορφων μουσικης , ευχαριστω προκαταβολικα .
Λέω ν' αφήσεις το Βόλο και να ψάξεις κανένα εισιτηριάκι για Μπρατισλάβα!
Δές εδώ
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Χαχαχαχα , ευχαριστώ πολύ για την απαντηση δεν ήταν αυτό που περίμενα αλλά δεν πειράζει θα την βγάλουμε με ηχιακια στο λημανάκι
white διπλα στο σταθμο του κτελ αν δεν εχει κλεισει,εχω να παω κανα 2 χρονια...trance δε παιζει αλλα βαζει πολυ ξενο αν σε παρηγορει αυτο:haha:
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.070
Πώπω και αχ, τί θύμησες μὰς επανέφερες διά του πόστ τούτου! Βάχ, τοτενες που μαλώναμε όχι για μενεσγκό αλλά για τους άστραλ προτζέκτσιον ξερω γω, αχ και ήμανε τόσο καλός στα μεθάνια προπάνια βουτάνια, στην χημεία δηλαδής, ω λαλά, πόσο καλός ήμανε!

Αχ και βάχ, νάταν τα νειάτα, δυό φορές και σιδερένιες οι στωλές! Ξέρετε, αυτές που φορούμε στα αποκριάτικα τα πάρτια.

Τέλος πάντων, θέλουμε βίντεο από την εκδήλωση, εκεί που θα βλέπετε κύκλους! Καλά να περάσουτε!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
δεν υπαρχει τετοια διασκεδαση στο Βολο. Αλλα υπαρχει καταπληκτικο after sto Rainbow για πειρνιλι !:xalara:
πεινιρλι στο ανώτερον>Rainow
Καλησπερα σας , μεσα στον Μάιο σκοπεύω να κάνω μια εκδρομή στον Βόλο και δεν εχω ιδέα απο την νυχτερινή του ζωη θα με ενδιεφερε κυριως να μαθω αν υπαρχει καποιο μαγαζι η χορος στον οποιο η μουσικη που πεζει να ειναι Trance , Techo ,Psychedelic και παρομοιων μορφων μουσικης , ευχαριστω προκαταβολικα .
Τα τελευταία 2 χρόνια έχω πάει 2-3 φορές Βόλο σε φίλους μου που σπουδάζουν εκεί μαγαζί με το είδος μουσικής που θέλεις δεν νομίζω να υπάρχει (ας με διορθώσει κάποιος Βολιώτης αν κάνω λάθος) αλλά γίνονται κατα διαστήματα απ όσο ξέρω παρτάκια στα πανεπιστήμια που παίζουν τέτοια μουσική.Επίσης έχει αρκετα club με mainstream μουσική (ελληνική και ξένη).
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Republic ... για το είδος δεν ξέρω.. ξενα πάντως (ρίχτε μια ματιά σε φεισμπουκ) και στα παλιά υπάρχει κάτι αλλά είναι λίγο παρακμιακό μου λέει ο γιός μου ..

Σιγά ρε @jimp τη νυκτερινή ζωή που έχει η Λάρισα .. Χίλια χείλια κλ .. Για τη πόλη που είχε σκάλα του Μιλάνου μιλάς .. λίγο σεβασμός δε βλάπτει..
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Techno στον Βόλο; Χαχαχαχ πλάκα κανεις, δεν μπορει :bleh:
Σου προτείνω να πας για καφε στην παραλία στο Greek Park (ή στο Jam που σου φέρνουν κρουασάν με σοκολάτα :bleh:) ή αν θες κάτι πιο εναλλακτικό και παρεΐστικο, στον πεζόδρομο στην Τάκη Οικονομάκη ή αν θες κάτι πιο «κυριλέ», στα καφε στην Κουμουνδούρου. Τσιπουράδικα τα Φιλαράκια, το Μεζεν κ.α και αν έχει καλό καιρό, λογικά θα έχουν ανοίξει και τα τσιπουράδικα/κρασαδικα και κανα δυο μπαράκια στα Παλιά, περιοχή κοντά στα κτελ και στο Πολυτεχνείο.Ελληνάδικα και κλαμπ έχει διαφορα αλλά δεν συχνάζω για να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο :p Πάντως στην Αρχιτεκτονική κάνουν διαφορα πιο εναλλακτικά πάρτυ, αν θες να τα τσεκαρεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom