Ταϊλάνδη ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΠΟΥΚΕΤ???

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ;), ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΠΟΥΚΕΤ :D, ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΗΑΙ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΜΩΣ ΟΧΙ, ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ, ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΑΥΤΟ?? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ? ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ Η' ΑΠΟ ΠΡΑΚΤΟΡΙΟ ΑΠ'ΕΞΩ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! :clap:
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Συγνώμη τώρα το είδα "Επίσης μη γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!"

Συγνώμη τώρα το είδα "Επίσης μη γράφετε ΚΕΦΑΛΑ
 

Donatella

Member
Μηνύματα
58
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι?
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.
Renata σ' ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία σου!! Αν έχεις κάποιες συμβουλές για πουκετ ή αν έχεις να προτείνεις κάτι με χαρά θα σ’άκουγα!!!

Ευχαριστώ και παλι!!!
xxx
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Donatella, εγώ θα έλεγα να ρίξεις μια ματιά από δω και να κλείσεις κάποιο με refundable τιμή ή έστω μόνο για πρώτο βράδυ. Θα βρεις κι εκεί φαντάζομαι, αλλά μετά από τόσο μεγάλο ταξίδι να μην έχεις κάπου να πας να ξεκουραστείς; Κι αν βρεις εκεί κάτι καλύτερο αλλάζεις.
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Το ίδο λέω κι εγώ. Κλείσε απο εδώ για 2 βράδια και μετά αν βρείς εκεί κάτι καλύτερο μετακομίζεις. Μη πάς χωρίς κράτηση εκεί, το έκανα πέρυσι και μου έβγαλαν την ψυχή γιατί ο καθένας (απο τον ταξιτζή μέχρι τον περιπτερά) σου συστήνει και άλλο. Οι επιλογές είναι ατελείωτες οπότε σίγουρα βρεις κάπου αλλά καλύτερα να έχεις να μείνεις τα πρωτα 2 βράδια για να μην έχεις το ψάξιμο μαζί με την κούραση του ταξιδιού.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Διαλεξε την περιοχη-παραλια που θες να μεινεις πρωτα και μετα κοιτα στο ιντερνετ για ξενοδοχεια,
Πριν χρονια που ειχα παει τα ξενοδοχεια ηταν πιο πολλα απο τους ανθρωπους.
Τωρα θαναι ακομα περισσοτερα.

Phuket Hotels & Resorts - Where to Stay in Phuket
Phuket hotels and island guide to Phuket, Thailand. By Sawadee.com
Phuket Hotels - LOWEST DISCOUNT RATES for all Hotels in Phuket with Map
phuket Hotels - Discount hotels in phuket at AsiaRooms.com
κλπ...κλπ...κλπ
Υπαρχουν ομορφα ξενοδοχεια για ολα τα βαλαντια.

Μην παραλειψεις να κανεις εκδρομες σε Πι-ΠΙ,Κραμπι και γυρω περιοχες.

Φιλησε μου την πατριδα:D
Καλα να περασης,πας καλη εποχη.
 

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
καθώς μόλις επέστρεψα από το Πούκετ θα σου πρότεινα 3 ξενοδοχεία τα οποία μου άρεσαν πολύ!Dusit thani, the Chedi, Sheraton laguna. Εγώ έμεινα στο Dusit αλλα είδα και τα 2 άλλα τα οποία ήταν και αυτά πολύ ωραία.Πληροφοριακά το Dusit και το Sheraton είναι στην περιοχή Laguna η οποία όμως ειναι κανένα μισάωρο με μηχανάκι από Patong.Αυτά τα 2 βρίσκονται σε μια περιοχή που υπάρχουν 5-6 5* ξενοδοχεία και έιναι λίγο απομονωμένη περιοχή.Το Chedi βρίσκεται στην Surin beach, με ιδιωτική παραλία αλλά παραδίπλα εχει μαγαζακια, ταβερνες κλπ...Και αυτό κανένα 20λεπτο από Patong.Στην Patong βέβαια γίνεται χαμός και δεν ξέρω αν θα είναι ο βασικός σου προορισμος...Πολύ ωραια περιοχη για μένα αν και δεν έχω καποιο ξενοδοχείο να προτείνω είναι η Kata.Εμείς νοικίασαμε μηχανακι και γυρίσαμε το νησί στο μεγαλύτερο μέρος του...Ότι άλλο θές μπορείς να με ρωτήσεις.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλά ξενοδοχεία στην Ταϋλανδη είναι τα Amari. Amari Hotels Resorts & Spas Thailand - Colours and Rhythms of Modern Asia
Τουλάχιστον στο Amari του Σαμούι που είχα μείνει ήταν γαμάτο, με king size κρεβατάρες και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Αλλά και στο Πουκετ φαινεται καλό. Είναι ταιριαστό και με το περιβάλλον, όχι σαν κάτι άλλα που είναι σαν πολυκατοικίες-μεγαθήρια πάνω στο κύμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.840
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom