Ξανάνοιξε ο Λευκός Πύργος

dora

Member
Μηνύματα
29
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΣΙΦΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ο Λευκός Πύργος της Θεσσαλονίκης ξανάνοιξε τις πόρτες του μετά από 3 χρόνια προετοιμασίας. Κάτοικοι της Θεσσαλονίκης και μη, μία βόλτα στο εσωτερικό του για να ταξιδέψουμε στην ιστορία της πόλης μας είναι απαραίτητη.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
αναρωτιεμαι τοσο καιρο τι του κανανε!εγω περιμενω πως και πως τα 5 θεματικα παρκα.εχει να φαει κραξιμο ο δημαρχος!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Σοβαρά μιλάς;

Επιτέλους!!!

Τουρίστες μένανε με την απορία τι έχει ο Πύργος μέσα και γτ δεν μπορούνε να μπούνε τόσο καιρό...

Αι να δούμε
 

elpihonmar

Member
Μηνύματα
117
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
Πού θα κάνουνε τα πάρκα ρε παιδιά? Να το δω και να μην το πιστέψω.Εκείνες τις θεόπετρες που βάλαν περιμετρικά του Λευκού Πύργου μπορεί κάποιος να μου πεί σε τί εξυπηρετούν;Για παγκάκια;γιατί εγώ είδα κόσμο να κάθεται.Αντί να βάλουν ωραία παγκάκια, να φυτέψουν κανένα λουλουδάκι, συντριβανάκια να χαίρεσαι να περπατήσεις....κάνουν τάχαμου τάχαμου πολιτισμό με εκδηλώσεις που τα εισιτήρια είναι απλησίαστα για τον κόσμο.Άντε να μην τα πάρω.

Σκίουρε όχι κράξιμο...λιθοβολισμό θέλουν
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τα παρκα ειπαν οτι θα ειναι ετοιμα τον οκτωβριο!!θα ναι κοντα στο μεγαρο απο οτι καταλαβα.εγω παντως χθες που περασα απο εκει τουριστες δεν υπηρχαν.γιατι μονο εμεις θα τον κρατουσαμε κλειστο ολο το καλοκαιρι που εχει η πολη τουριστες και θα τον ανοιγαμε σεπτεμβριο!αντε να δουμε ποιος θα παει τωρα.αν εννοεις θεοπετρες αυτους τους και καλα στιλους διπλα στο λευκο, απλα δεν εχεις πιασει το νοημα του βαθυστοχαστου αρχιτεκτονα!ειναι η νοερη προεκταση των τοιχων απο τα καστρα!!!!!!ετσι ανακοινωσαν.βρε ουστ!!!
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Εξωτερικα που το ειδα δεν με ενθουσιασε. Μεσα μπηκε κανεις να μας πει εντυπωσεις? Εμεις λεμε να παμε μια βολτα ενα απο τα επομενα Σ/Κ.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.431
Likes
7.532
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Εξωτερικα που το ειδα δεν με ενθουσιασε. Μεσα μπηκε κανεις να μας πει εντυπωσεις? Εμεις λεμε να παμε μια βολτα ενα απο τα επομενα Σ/Κ.
αν είναι, δεν βρισκομαστε ενα απο τα επόμενα φθινοπορινά Σ/Κ οι θεσσαλονικείς travelstory-στες, για μια κυριακάτικη επίσκεψη στον Λευκό τον Πύργο και μετά καφεδάκι παραλία all together;:clap::cool:
 

dora

Member
Μηνύματα
29
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΣΙΦΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Πολύ καλή ιδέα. Υπόψη είναι ανοιχτά από Τρίτη εώς Κυριακή από 08.30 εώς 15.00.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ε,ειμαι και εγω μεσα.ενημερωστε με ποτε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.333
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom