Γαλλία Ξεναγος στο Παρισι

ORION

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
παρισι
Ονειρεμένο Ταξίδι
παρισι
Καλημέρα σε όλους
ταξιδεύουμε οικογενειακώς με αυτοκίνητο στο Παρίσι. Ψάχνω να βρω κάποιον ξεναγό για Λούβρο, Βερσαλλίες και από τα πρακτορεία δεν μπορώ να βγάλω άκρη (πολύ ακριβά κ.τ.λ.). Γνωρίζει κανείς κάποιον που θα μπορούσα να έρθω σε επαφή;:roll:
 

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
Καλησπερα παιδια,
Υπαρχει καποιος απο εδω ή εχετε καποιον Ελληνοφωνο ξεναγο για Παρισι να μου προτεινετε?
Ευχαριστω πολυ
 

chris chon

Member
Μηνύματα
12
Likes
17
Καλησπέρα! Υπάρχει κάποια επίσημη σελίδα με ελληνόφωνους ξεναγούς στο Παρίσι; Ή έχει κάποιο μέλος χρησιμοποιήσει ξεναγό στο Λούβρο που θα μπορούσε να μας τον συστήσει; Ευχαριστώ

Καλημέρα σε όλους
ταξιδεύουμε οικογενειακώς με αυτοκίνητο στο Παρίσι. Ψάχνω να βρω κάποιον ξεναγό για Λούβρο, Βερσαλλίες και από τα πρακτορεία δεν μπορώ να βγάλω άκρη (πολύ ακριβά κ.τ.λ.). Γνωρίζει κανείς κάποιον που θα μπορούσα να έρθω σε επαφή;:roll:
Και γω το ίδιο ψάχνω!!! Μήπως βρήκατε και θα μπορούσατε να μου συστήσετε κάποιον;;; Ευχαριστώ!!
 
Last edited by a moderator:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
το μελος pan pan ανεβασε λινκ πιο πανω..το ψαξατε?
 

chris chon

Member
Μηνύματα
12
Likes
17
το μελος pan pan ανεβασε λινκ πιο πανω..το ψαξατε?
όταν ξεκίνησα να σχεδιάζω το ταξίδι πριν 4 μήνες είχα στείλει e-mail αλλά δεν μου απάντησε ... επίσης δεν καταλαβαίνω αν έχει συνεργαστεί μαζί του κάποιο μέλος της ταξιδιάρικης παρέας και γι αυτό ξανά ρωτάω ....
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Ηταν ο ξεναγος σε μια εκδρομη μας στο παρισι με γκρουπ μεγαλου ταξιδιωτικου γραφειου.Παρα πολυ καλος ,μας ειχε κανει καλη εντυπωση.
 

chris chon

Member
Μηνύματα
12
Likes
17
Ηταν ο ξεναγος σε μια εκδρομη μας στο παρισι με γκρουπ μεγαλου ταξιδιωτικου γραφειου.Παρα πολυ καλος ,μας ειχε κανει καλη εντυπωση.
Ευχαριστώ για την πληροφορία ... ξανά έστειλα μήνυμα μέσω της σελίδας του αυτή τη φορά ... ελπίζω να έχω σύντομα νέα του ... και πάλι ευχαριστώ
 

chris chon

Member
Μηνύματα
12
Likes
17
Καλησπέρα! Επανέρχομαι στο θέμα του ξεναγού στο Παρίσι …. Γιατί δυστυχώς ακόμα δεν έχω βρει λύση. Ο προτεινόμενος ξεναγός ακόμα δεν μου έχει απαντήσει ούτε στο μήνυμα που έστειλα στην ιστοσελίδα του ούτε στο FB που τον βρήκα τυχαία. Επίσης έχω επικοινωνήσει με 2 μεγάλα τουριστικά πρακτορεία τα οποία είπαν ότι θα μου στείλουν προσφορά αλλά ούτε από αυτούς έχω κάτι νεότερο ….
 

gate7

Member
Μηνύματα
69
Likes
29
φιλε καλησπερα
ειχα μιλησει και εγω με τουριστικο γραφειο και μου ειχαν πει κατι τρελες τιμες
εγω αυτο που βρηκα ηταν καποιους παριζιανους οι οποιοι ΔΕΝ ειναι ξεναγοι αλλα ειναι εθελοντες και σου κανουν ξεναγηση. ειχα στειλει mail και ημουν τυχερος ειχαν και δυο ανθρωπους μου μιλουσαν Ελληνικα, ηταν φανταστικοι εμπειρια. Κλεινοντας να σε ενημερωσω οτι δεν πληρωνεις κατι απλα, εαν θες, κανεις μια δωρεα
https://www.facebook.com/Parisgreeters/?fref=ts
φιλικα
 

chris chon

Member
Μηνύματα
12
Likes
17
φιλε καλησπερα
ειχα μιλησει και εγω με τουριστικο γραφειο και μου ειχαν πει κατι τρελες τιμες
εγω αυτο που βρηκα ηταν καποιους παριζιανους οι οποιοι ΔΕΝ ειναι ξεναγοι αλλα ειναι εθελοντες και σου κανουν ξεναγηση. ειχα στειλει mail και ημουν τυχερος ειχαν και δυο ανθρωπους μου μιλουσαν Ελληνικα, ηταν φανταστικοι εμπειρια. Κλεινοντας να σε ενημερωσω οτι δεν πληρωνεις κατι απλα, εαν θες, κανεις μια δωρεα
https://www.facebook.com/Parisgreeters/?fref=ts
φιλικα
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση θα το ψάξω .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom