Ταϊλάνδη Ξενοδοχεία στην Ταϋλάνδη

spastis

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Μιλώντας με μία φίλη μου που πήγε εκεί (γύρισε γενικά Ασία για καιρό) μου πρότεινε να μην κλείσω δωμάτιο από εδώ για να είναι πιο ευέλικτο το πρόγραμμά μου. Σκοπεύω να πάω Krabi,Chiang mai&Pai (ή Koh Samui αντί των δύο τελευταίων) το Μάρτιο. Αυτή είχε πάει Αύγουστο που απ'ότι έχω καταλάβει είναι low season σε αντίθεση με το Μάρτιο. Μήπως θα έχω πρόβλημα και δε θα βρίσκω δωμάτια λόγω εποχής; Μου άρεσε γενικά η ευελιξία που μου δίνεται αν δεν κλείσω δωμάτιο απλά δε θέλω και να μείνω στο δρόμο.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
κανε κατι στην μεση. κλεισε για 2 βραια πχ, με το που φτανεις.
μην εισια απο το ταξιδι καπακι να σερνεις την βαλιτσα και να ψαχνεις

κλεισει για 2 βραδια να στανιαρεις και να ψαξεις κυριλε και ωραια το επομενο πρωι
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Συμφωνώ και εγώ, να κλείσεις 2 βράδια Μπανγκόγκ για αρχή.
Εγώ έμεινα στο HOLIDAY INN και πήγα αεροπορικώς στο Τσιάνγκ Μάι για 3 μέρες είδα και το χρυσό τρίγωνο και απο εκεί αεροπορικώς στο Κο Σαμούι. Τα είχα κλείσει όλα από εδώ.Στο Κο Σαμούι ειχα μείνει στο Van cliff υπέροχο και οικονομικό.
 

spastis

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Τελικά όντως θα κλείσω ξενοδοχείο μόνο Μπαγκόκ και θα παω Κράμπι και Τσιανγκ Μάι (αυτά σαν βάσεις) και από αυτά που είδα μάλλον απο Τσιάνγκ Μάι αξίζει να πάω Πάι και να μεινω αρκετα εκει
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Τελικά όντως θα κλείσω ξενοδοχείο μόνο Μπαγκόκ και θα παω Κράμπι και Τσιανγκ Μάι (αυτά σαν βάσεις) και από αυτά που είδα μάλλον απο Τσιάνγκ Μάι αξίζει να πάω Πάι και να μεινω αρκετα εκει
επιτέλους που κάποιος σκέφτηκε να παει στον βορά..
δεν είδα το πούκετ και ανησύχησα..:rolleyes:
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Τελικά όντως θα κλείσω ξενοδοχείο μόνο Μπαγκόκ και θα παω Κράμπι και Τσιανγκ Μάι (αυτά σαν βάσεις) και από αυτά που είδα μάλλον απο Τσιάνγκ Μάι αξίζει να πάω Πάι και να μεινω αρκετα εκει

Nα πας οπωσδήποτε στο τσιάνγκ μαι ,αν θέλεις να γνωρίσεις στοιχεία από το πολιτισμό κ την ιστορία της Ταυλάνδης, μπορείς να πας εκεί κ απο εκεί να κανονίσεις εκδρομή στο Τσιανγκ ράι κ στο χρυσό τρίγωνο. Εχει πολλούς ναούς, αξιοθέατα, γνωρίζεις πιό πολύ τους κατοίκους.Τα νησιά είναι πιο τουριστικά πιο πολύ για ρηλάξ. Η Μπανγκόγκ
δεν θέλει πάνω από 3 μέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.429
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom