Ξενοδοχείο στην Θεσσαλονίκη για 3ήμερο

nemesis

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
το γύρο της Ιταλίας
Σκεφτόμαστε να πάμε 3ήμερο στην Θεσσαλονίκη στις 25/11. Μήπως ξέρει κανείς κάποιο όμορφο ξενοδοχείο το οποίο να μην είναι πολύ ακριβό (έως και 50 ευρώ)?? :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειχα ανοιξει εγω ενα θεμα για ξενοδοχειο στη Σαλονικη και ειχαν πει πολλες καλες προτασεις .Δεν θυμαμαι τον τιτλο του θρεντ .
Η κυρια αννυ παρακαλω να περασει μια βολτα απο το θεμα:D
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Εγω έχω μείνει στο davitel tobacco και μου άρεσε πολύ. Τότε είχε 95Ε αλλά τώρα βλέπω ότι έχει πέσει στα 70Ε. Ρίξε μια ματιά.
 

Carmen

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ακόμα το ψάχνουμε!
Ταξίδι-Όνειρο
Θέλω να πάω παντού!
Μια φορά μείναμε στο orestias kastoria με 45€ και για τα λεφτα του ήταν άψογο. Αλλιως εξαιρετικό με 80-90€ είναι το les lazaristes.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Το les lazaristes ναι σίγουρα πολύ ωραίο, αλλά στα 90 ευρώ,πεντάστερο είναι άλλωστε.
Ρίξε μιά ματιά και στο Ροτόντα(φίλοι μου που είχαν έρθει πρίν κάτι μήνες το είχαν βρεί με 55 ευρώ το δίκλινο),είναι σε καλό σχετικά σημείο κοντά στο σιδηροδ.σταθμό και επί της Μοναστηρίου οπότε έχεις πρόσβαση σε πολλές συγκοινωνίες για την πόλη.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
με 50 ευρω το βραδυ το δικλινο ειχα μεινει στα Ηλυσια,επι της Εγνατιας πανω ακριβως απο τα Goodys,2 λεπτα απο Βαλαωριτου και 5 λεπτα απο Αριστοτελους .. καλο ξενοδοχειο,περιποιημενο και προσφατως ανακαινισμενο αν θυμαμαι καλα .. ειχα μεινει 4 νυχτες
Hotel Ilisia Thessaloniki -
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Κατά πάσα πιθανότητα θα πάω κι εγώ στη Θεσσαλονίκη το Νοέμβριο, για να δω καμιά ταινία στο φεστιβάλ, και σκέφτομαι να μείνω στο Aegeon hotel με 50? το δίκλινο τη βραδιά. Τσέκαρέ το αν θες. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom