Ξενοδοχείο στην Θεσσαλονίκη για 3ήμερο

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Κατά διαστήματα έχουν μείνει φίλοι μου στο madrino το οποίο νομίζω έχει 50 -60? το δωμάτιο με πρωινό και έχουν μείνει πολύ ευχαριστημένοι. Είναι και αρκετά κεντρικό και ανακαινισμένο. Check it out.
 

anna54

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Καλησπερα, απο ολα τα πιο πανω το καλυτερο ειναι το El Greco.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
  • Like
Reactions: GTS

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κατά διαστήματα έχουν μείνει φίλοι μου στο madrino το οποίο νομίζω έχει 50 -60? το δωμάτιο με πρωινό και έχουν μείνει πολύ ευχαριστημένοι. Είναι και αρκετά κεντρικό και ανακαινισμένο. Check it out.
Να μη μείνουν εκεί.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Booking.com: Hotel Olympia, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα - 382 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Πιθανόν να σας κοστίσει κάτι παραπάνω αλλά είναι κεντρικότατο και κατ'εμέ εξαιρετικό για το budget του.
Θα συμφωνήσω για το Ολύμπια, από τα καλύτερα value στο κέντρο!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Γιατί;;; Πες για να ξέρουμε αν είναι γιατί εγώ θα το πρότεινα όπως και έκανα στην προκειμένη.
Γιατί από επιτόπια αυτοψία που έκανα (πριν από αρκετό καιρό, είν' η αλήθεια) τα δωμάτια ήταν θλιβερά. Και γιατί η εντύπωση που μου έδωσε ήταν ότι πρόκειται μάλλον για ημι-διαμονής κατάλυμα. Αν έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία 1-2 χρόνια, τότε πάσο.
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Εγώ έχω μείνει στο Olympia και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη. Έχει πολύ καλό πρωινό, είναι πολύ κοντά στο κέντρο (πλατεία αριστοτέλους), έχει κάποιες θέσεις πάρκινγκ και είναι καθαρό. Στα μείον θα έβαζα το ότι είναι πολύ μικρά τα δωμάτια και αν θυμάμαι καλά η πόρτα του μπάνιου ήταν συρόμενη, σχετικά διαφανής και δεν εφάρμοζε μέχρι το πάτωμα. Αυτό μου κακοφάνηκε κάπως.
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Λοιπόν, το ξενοδοχείο Αιγαίον που μείναμε είναι σχετικά μέτριο και την επόμενη φορά που χρειάστηκε να πάμε στη Θεσσαλονίκη μείναμε στο ολοκαίνουριο Colors Hotel (Καλώς ήρθες ταξιδιώτη | Οικονομικά δωμάτια | Colors Rooms & Apartments στην Θεσσαλονίκη) και γυρίσαμε ενθουσιασμένοι! Σχετικά κοντά στο κέντρο, καινούριο και περιποιημένο, με νέο και εξυπηρετικό προσωπικό και όλα αυτά σε πολύ καλή τιμή. Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που δουλεύουν εκεί, πιστεύω ότι είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογή για όποιον μείνει στη Θεσσαλονίκη και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Φαίνεται πολύ ωραίο και τα δωμάτια άνετα. Και οι τιμές του από όσο κοίταξα πολύ καλές (αν και δε συμπεριλαμβάνουν πρωινό).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom