Ουγγαρία Ξενοδοχείο στη Βουδαπέστη

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ειδα την προσφορα του Ηιlton και εχει το West End στα 75 και το άλλο στο καστρο στα 78. Επειδη βλεπω πολυ "ρευμα" εδω στο φορουμ απο Βουδαπεστη,τι προτεινετε? εχει μεινει κανενας εκει? Αξιζει την διαφορα? Ελεγα για Gozsdu Court ,διαμερισματα,διαβασα καλα σχολια κι απο καποιους που εμειναν απο το φορουμ.(με 35 ευρω την βραδυα).

 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Το West end ξέχασε το... το άλλο είναι απίθανο... με 78? κοιτάς για κάτι άλλο? Ρε σεις ένα ρημαδοταξίδι πάτε, σας δίνουν το Hilton 78? και ψάχνεστε για διαμερίσματα και σαχλαμάρες? Άντε κλείστο τώρα και μην μου σπάτε τα νεύρα...
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
βεβαια αυτο που βρισκεται στο καστρο ειναι λιγακι πιο απομακρυσμενο απο το κεντρο της πολης...
πρεπει να χεις δηλαδη δικο σου μεσο για να κυκλοφορεις, για παραδειγμα ποδηλατο..
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
γι αυτο το hilton του καστρου ο ιδιος ο ιδοκτητης των hilton εχει πει οτι <<αυτο ειναι το καλυτερο μας ξενοδοχειο>>
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
δεν διαφωνω το οτι ειναι πολυ ωραιο μερος εκει που βρισκεται, με πιατο το δουναβη αλλα.... εγω θα εμενα καπου πιο κεντρικα... (οπως και εκανα)
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
βεβαια αυτο που βρισκεται στο καστρο ειναι λιγακι πιο απομακρυσμενο απο το κεντρο της πολης...
πρεπει να χεις δηλαδη δικο σου μεσο για να κυκλοφορεις, για παραδειγμα ποδηλατο..
Ε όχι και δικό σου μέσο!!! Που τα άκουσες αυτά;;; Στα 20m από το ξενοδοχείο,παίρνεις το λεωφορείο 16 και σε ένα τεταρτάκι είσαι vaci...
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Eυχαριστω ολους για τις απαντησεις! Αποτι φαινεται,θα το προτιμησω!:xmas_smile:
Αγαπητε traveller,επειδη δεν παμε " ένα ρημαδοταξίδι" μονο,αυτο ειναι το θεμα...Μην σκορπαω τσαμπα χρηματα,γιατι ιδιως φετος εχω σκοπο για αρκετα ταξιδακια..γιαυτο ρωταω αν αξιζει τον κοπο,γιατι εχω μενει και σε υποτιθεται 5στερα που ηταν μαπα. Αλλα εμπιστευομαι το γουστο σου,οποτε και θα το κλεισω (δεν θελω να σου σπαω και τα νευρα Χριστουγεννιατικα)!:xmas_smile:
jpsih δεν ειναι η πρωτη φορα που παω Βουδαπεστη,οποτε δεν θα ειμαι και στην τρελλη φαση να τρεχω να δω αξιοθεατα...Ενα χαλαρο τριημερο θελω,με τα λουτρα μου...επομενως δεν με χαλαει η τοποθεσια...:xmas_smile:
dmdoc το λεοφωρειο θα το προτιμησω...thanks:xmas_smile:
dimitrak για να το λεει ο ιδιοκτητης κατι θα ξερει παραπανω...:xmas_wink:
Θα σας πω εντυπωσεις μετα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom