Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

Dionysis_Venti

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καμία παγίδα, όταν πηγαίνω Λονδίνο κλείνω καταλύματα στην premier inn. Το Λονδίνο είναι ακριβό και για το μέρος οι τιμές είναι καλές και οι παροχές πολύ καλές σε σχέση με άλλα καταλύματα που είναι πανάκριβα και έχουν τα μαύρα τους τα χάλια.Στο Travelodge δεν έχω μείνει, όσο για τα premier Inn έχω μείνει σε διάφορα ξενοδοχεία, το συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καμία. Ειδικά τα Premier Inn είναι αρκετά αξιόπιστη αλυσίδα. Προσοχή ότι τα βασικά δωματια στα Hub είναι αρκετά μικρά (αλλά λειτουργικά, κι ενδέχεται ανάλογα με το κατάλυμα μερικά από αυτά να μην έχουν παράθυρο).
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Και εγώ το ίδιο σκεφτηκα για τα travelodge αλλα όντως καμία παγίδα. Προτείνω να διαλέξεις τοποθεσια αναλογος αεροδρομίου που φτάνεις.
 

mariaki

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους. Τον Απρίλιο κλείσαμε αεροπορικά για Λονδίνο. 2 ενήλικες και ένα παιδί 8 ετών θα φθάσουμε Παρασκευή μεσημέρι στο Gatwick ενώ αναχωρούμε την Δευτέρα το απόγευμα από Stansted. Ποιο από τα ξενοδοχεία Premier Inn του κέντρου είναι καλύτερο να κλείσω ώστε να είμαι κοντά στα βασικά αξιοθέατα αλλά και να βολεύει για τις μετακινήσεις από και προς τα αεροδρόμια; Οποιαδήποτε άλλη πρόταση για διαμονή είναι ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom