Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ερχομαι Γκατγουικ...φευγω απο Χιθροου....βολευει ο Παντινγκτον;
ομως ειναι ψιλομακρια απο oxford οπως κ το kin g kross δεν ειναι βρε kanelaki;
Τρενο για London bridge και απο εκει Bakerloo line για Paddington. Ευκολακι!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
@KLEOPATRA μου και όποιος ενδιαφέρεται, έβγαλαν τα Travelodge έως και 30% έκπτωση για κρατήσεις saver για το μήνα Δεκέμβριο. Επισκεφτείτε το site για να δείτε την έκπτωση. https://www.travelodge.co.uk/
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Όπως λέει και ο τίτλος του θέματος αρχές Δεκεμβρίου θα πάω στο Λονδίνο. Βρήκα ένα πολύ οικονομικό εισητηριο αλλά οι τιμές στα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβές και ψάχνω εδώ κ αρκετό καιρό. Ψάχνω κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο (μιας κ δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο), καθαρό (δε ψάχνω πολυτέλειες, απλά αξιοπρεπές να είναι), για τρεις διανυκτερεύσεις με πρωινό (κατά προτίμηση). Budget: 350€ - 380€.Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όπως λέει και ο τίτλος του θέματος αρχές Δεκεμβρίου θα πάω στο Λονδίνο. Βρήκα ένα πολύ οικονομικό εισητηριο αλλά οι τιμές στα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβές και ψάχνω εδώ κ αρκετό καιρό. Ψάχνω κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο (μιας κ δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο), καθαρό (δε ψάχνω πολυτέλειες, απλά αξιοπρεπές να είναι), για τρεις διανυκτερεύσεις με πρωινό (κατά προτίμηση). Budget: 350€ - 380€.Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
Καλησπέρα :) Σου συστήνω να διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ και να κάνεις μια έρευνα στις παραπάνω αλυσίδες ξενοδοχείων που έχουν προταθεί. Είμαι σίγουρη ότι κάτι θα βρεις.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όπως λέει και ο τίτλος του θέματος αρχές Δεκεμβρίου θα πάω στο Λονδίνο. Βρήκα ένα πολύ οικονομικό εισητηριο αλλά οι τιμές στα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβές και ψάχνω εδώ κ αρκετό καιρό. Ψάχνω κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο (μιας κ δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο), καθαρό (δε ψάχνω πολυτέλειες, απλά αξιοπρεπές να είναι), για τρεις διανυκτερεύσεις με πρωινό (κατά προτίμηση). Budget: 350€ - 380€.Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
Ψάξε στην περιοχή του Canary Wharf. Θα βρεις αρκετά. Π.χ. https://www.booking.com/hotel/gb/po...511120160;srpvid=68f0898fe36d02eb;type=total&
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Μελέτησα όσο περισσότερο μπορούσα το παρόν νήμα. Ερώτηση: τη παρασκευή λόγω black friday τα easy hotels ανακοίνωσαν ότι θα έχουν εκπτώσεις. Από τη πείρα σας τα premier inn & travelοdge βγάζουν προσφορές λόγω black friday? Το booking και expedia βγαζουν προσφορές λόγω της ημέρας?
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Από τη πείρα σας τα premier inn & travelοdge βγάζουν προσφορές λόγω black friday? Το booking και expedia βγαζουν προσφορές λόγω της ημέρας?
Τα travelodge θα βγάλουν.Μου έστειλαν και σχετικό mail.Τα premier inn δεν γνωρίζω.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Μελέτησα όσο περισσότερο μπορούσα το παρόν νήμα. Ερώτηση: τη παρασκευή λόγω black friday τα easy hotels ανακοίνωσαν ότι θα έχουν εκπτώσεις. Από τη πείρα σας τα premier inn & travelοdge βγάζουν προσφορές λόγω black friday? Το booking και expedia βγαζουν προσφορές λόγω της ημέρας?
Θα βγαλουν σιγουρα,πηρα και γω μαιλ..στα προτεινω ανεπιφυλακτα,καθαρα δωματια και ευγενικο προσωπικο..πριν 2 χρονια που χα παει ειχα μεινει στο travelodge στο croydon(μιση ωρα με τρενο απ το σταθμο victoria) και μας ειχε παει για 6 βραδια γυρω στα 100-150€ τ ατομο!
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όπως λέει και ο τίτλος του θέματος αρχές Δεκεμβρίου θα πάω στο Λονδίνο. Βρήκα ένα πολύ οικονομικό εισητηριο αλλά οι τιμές στα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβές και ψάχνω εδώ κ αρκετό καιρό. Ψάχνω κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο (μιας κ δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο), καθαρό (δε ψάχνω πολυτέλειες, απλά αξιοπρεπές να είναι), για τρεις διανυκτερεύσεις με πρωινό (κατά προτίμηση). Budget: 350€ - 380€.Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
Travelodge Royal Scott και είσαι στο κέντρο. Έχω μείνει άλλες 2 φορές και θα μείνω και τρίτη την ερχόμενη Παρασκευή.Λογικά είναι στο budget σου το πρωινό χρεώνεται έξτρα(Νομίζω 8 ευρώ τη μέρα) όπως και το ίντερνετ(3ευρώ τη μέρα νομίζω).Αν θες την άποψή μου πρωινό μην βάλεις. Η βρετανική κουζίνα είναι μεν για τ'ανάθεμα αλλά το Λονδίνο με την πολυπολιτισμικότητά του αποτελεί γαστρονομικό προορισμό. Υπάρχουν χιλιάδες μέρη για να πάρεις το πρωινό σου αντί να φας κάτι κλασικό σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
@Grtraveler θα συμφωνησω με τον χρηστη @yllos !πρωινο στο Greggs με σφολιατα+καφε στις 2λιρες αν θυμαμαι καλα(πανε και 2 χρονια :p )και θα με θυμηθεις!και ιντερνετ στα travelodge εχεις το πρωτο μισαωρο τσαμπα αρα αν δε το θες για δουλεια,τσαμπα λεφτα ειναι και αυτο θεωρω!
 

giorgosmig

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Όπως λέει και ο τίτλος του θέματος αρχές Δεκεμβρίου θα πάω στο Λονδίνο. Βρήκα ένα πολύ οικονομικό εισητηριο αλλά οι τιμές στα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβές και ψάχνω εδώ κ αρκετό καιρό. Ψάχνω κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο (μιας κ δεν έχω ξανά πάει Λονδίνο), καθαρό (δε ψάχνω πολυτέλειες, απλά αξιοπρεπές να είναι), για τρεις διανυκτερεύσεις με πρωινό (κατά προτίμηση). Budget: 350€ - 380€.Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη.
Καλησπέρα στο παρακάτω ξενοδοχείο κοστίζει περίπου 60 ευρώ το δίκλινο ανα διανυκτέρευση,πολύ καθαρό και απέχει από το κέντρο περίπου 20 λεπτά με το λεωφορείο 12 το οποίο ειναι 24ωρο και κάνει στάση ακριβώς απ΄έξω
https://www.booking.com/hotel/gb/peckham-lodge.el.html
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.959
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα στο παρακάτω ξενοδοχείο κοστίζει περίπου 60 ευρώ το δίκλινο ανα διανυκτέρευση,πολύ καθαρό και απέχει από το κέντρο περίπου 20 λεπτά με το λεωφορείο 12 το οποίο ειναι 24ωρο και κάνει στάση ακριβώς απ΄έξω
https://www.booking.com/hotel/gb/peckham-lodge.el.html
Κάνουν κι εκεί πιάτσα οι Μαύρες ή μόνο δυο δρόμους πιο πέρα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.512
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom