Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

sof1a_vs

Member
Μηνύματα
17
Likes
7
Ειναι η δευτερη φορα που ρωτας και η δευτερη και τελευταία που απανταω σε αυτη την ερωτηση.
25 Δεκ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΣΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ.
Τωρα που γράφω 24 με 27 εχει το travelodge Covent garden 150 ευρω τα 3 βραδια με δωρεαν ακυρωση. Πολυ κεντρικο.
Για το θέμα της μετακίνησης έχω λάβει ήδη έγκυρη απάντηση από ιστοσελίδα που μου πρότειναν. Θα κοιτάξω το ξενοδοχείο που προτείνεις! Ευχαριστώ
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για το θέμα της μετακίνησης έχω λάβει ήδη έγκυρη απάντηση από ιστοσελίδα που μου πρότειναν. Θα κοιτάξω το ξενοδοχείο που προτείνεις! Ευχαριστώ
Στο θέμα Χριστούγεννα στο Λονδίνο https://www.travelstories.gr/community/threads/Χριστουγεννα-στο-Λονδινο.52382/page-9
σου λέω αναλυτικά τι γίνεται τις γιορτινές μέρες στο Λονδίνο ώστε να αποφασίσεις καλύτερα που να κλείσεις.
 

sof1a_vs

Member
Μηνύματα
17
Likes
7
Κανένα δεν θα σε βολέψει, ειδικά απ'τη στιγμή που τα μμμ δεν λειτουργούν.

Με κλειστά μάτια κλείνεις τώρα αυτό που γράφει ο @Hugin
Χθες μπήκα να κλείσω το ξενοδοχείο που είπατε αλλά δεν υπάρχει πλέον διαθεσιμότητα! Πραγματικά είναι σε φοβερό σημείο αν σκοπεύεις να επισκεφτείς μουσεία. Όμως από τη στιγμή που μου λέτε ότι και στις 24 τα μουσεία δεν λειτουργούν, άρα θα ήταν καλύτερα να μείνουμε στο κέντρο σωστά; Κάπου που να μπορούμε να γυρίσουμε κ με τα πόδια στις 25 κ να έχουμε πολλά να δούμε.


Ιδανικά θα ήταν να μη δίναμε πάνω από 200€ για 3 διανυκτερεύσεις. Με 150€ θα ήταν τέλεια! Απλά δε ξέρω καθόλου το Λονδίνο, αν μου πείτε ένα οποιοδήποτε που θεωρείται σε καλή τοποθεσία στο κέντρο στην αγορά κ σε εστιατόρια, θα κοιτάξω για κοντινά.
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Χθες μπήκα να κλείσω το ξενοδοχείο που είπατε αλλά δεν υπάρχει πλέον διαθεσιμότητα! Πραγματικά είναι σε φοβερό σημείο αν σκοπεύεις να επισκεφτείς μουσεία. Όμως από τη στιγμή που μου λέτε ότι και στις 24 τα μουσεία δεν λειτουργούν, άρα θα ήταν καλύτερα να μείνουμε στο κέντρο σωστά; Κάπου που να μπορούμε να γυρίσουμε κ με τα πόδια στις 25 κ να έχουμε πολλά να δούμε.
Κάτι κάνεις λάθος γιατί έχει διαθεσιμότητα. https://www.travelodge.co.uk/search...12/18&rooms[0][adults]=2&rooms[0][children]=0
 

sof1a_vs

Member
Μηνύματα
17
Likes
7

sof1a_vs

Member
Μηνύματα
17
Likes
7
Θα το κλείσεις απ'το site του και θα πληρώσεις την ισοτιμία σε ευρώ.
Βέβαια έχω μια απορία. Αν μείνουμε σε αυτό, είναι 8χλμ από το κέντρο, δε θα χρειάζεται να παίρνουμε ταξί; Επειδή τα μουσεία θα είναι κλειστά, λέμε μήπως θα ήταν καλύτερα να μείνουμε στο κέντρο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βέβαια έχω μια απορία. Αν μείνουμε σε αυτό, είναι 8χλμ από το κέντρο,
Που έχεις βάλει το κέντρο του Λονδίνου; Το ξενοδοχείο που σου προτείνουν είναι καρακέντρο. Σε μεγάλο ποσοστό αξιοθέατων πας με τα πόδια άνετα.
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
124
Likes
16
Καλημέρα!!!
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως γνωριζει καποιος που εχει μεινει...Θα μεινουμε στο travelodge london royal scot... επειδη την ημερα που θα φυγουμε εχουμε βγαλει εισιτηριο με βραδυνη πτηση και νομιζω οτι το ξενοδοχειο δεν εχει χωρο φυλαξης αποσκευων, ξερει καποιος καποια κοντινη λυση;;;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Καλημέρα!!!
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως γνωριζει καποιος που εχει μεινει...Θα μεινουμε στο travelodge london royal scot... επειδη την ημερα που θα φυγουμε εχουμε βγαλει εισιτηριο με βραδυνη πτηση και νομιζω οτι το ξενοδοχειο δεν εχει χωρο φυλαξης αποσκευων, ξερει καποιος καποια κοντινη λυση;;;
Ζητα να στα κρατησουν στη ρεσεψιον λογικα δε θα χεις θεμα ετσι ειχαμε κανει και εμεις σ αλλο travelodge...αλλιως ψαξε στο ιντερνετ για χωρο φυλαξης στη περιοχη που σε ενδιαφερει επι πληρωμη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom