Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
τελικα επειδη οι μερες περνανε κ πρεπει να κλεισω... ειανι ασφαλης περιοχη το Turnpike Lane? γιατι δεν βρισκω κατι αλλο.... ειναι στη ζωνη 3 αν ειδα καλα.... θαπληρωσω πολλα σε μετακινησεις; για εναν υπνο θα πηγαινουμε μονο....
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
τελικα επειδη οι μερες περνανε κ πρεπει να κλεισω... ειανι ασφαλης περιοχη το Turnpike Lane? γιατι δεν βρισκω κατι αλλο.... ειναι στη ζωνη 3 αν ειδα καλα.... θαπληρωσω πολλα σε μετακινησεις; για εναν υπνο θα πηγαινουμε μονο....
Δεν είμαι πολύ ενημερωμένος για εκείνο το κομμάτι του Λονδίνου αλλά δεν είχε και την καλύτερη φήμη παλαιότερα. Από αυτά που σου προτείναμε δεν βρήκες τίποτα κοντά στο budget σου;

Η ζώνη 3 έχει μια μικρή επιβάρυνση, αλλά η διαφορά δεν είναι μεγαλη πχ. η εβδομαδιαία travelcard για ζώνες 1-3 έχει 41 λίρες περίπου αντί για τις 35 αυτής για ζώνες 1-2.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
την προηγουμεη φορα ειχαμε παρει oyster.... απο αυτα που μου προτεινατε πιο πανω δεν βρηκα κατι το ιδιαιτερο.... ηταν λιγο πιο ακριβα.... κολλησα με το https://www.booking.com/hotel/gb/li...archresults;highlight_room=&tpi_r=2#hotelTmpl γιατι εχει πολυ καλες κριτικες στο booking και ειναι κολλητα στο μετρο... Εκλεισα αεροπορικα το πρωι... οποτε δεν με πειραζει να κλεισω κ χωρις επιστροφη χρηματων πλεον.... Απο αυτα τα 3 ποιο θεωρειτε καλυτερο; ειναι η δευτερη φορα που παμε!


https://www.booking.com/hotel/gb/ca...archresults;highlight_room=&tpi_r=2#hotelTmpl
https://www.booking.com/hotel/gb/be...3b9c3397d73b00dc;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
τελικα επειδη οι μερες περνανε κ πρεπει να κλεισω... ειανι ασφαλης περιοχη το Turnpike Lane? γιατι δεν βρισκω κατι αλλο.... ειναι στη ζωνη 3 αν ειδα καλα.... θαπληρωσω πολλα σε μετακινησεις; για εναν υπνο θα πηγαινουμε μονο....
Δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά είναι εντάξει, κι έχει μπόλικα πολύ καλά τούρκικα μαγαζιά εκεί γύρω (είναι Τουρκογειτονιά). Θα ταλαιπωρηθείς όμως λίγο με τις συγκοινωνίες.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αυτό με 110; hampton by hilton docklands? Και πρωινό.... Κάναμε υπέρβαση αλλά διάβασα στα σχόλια για βαφλες στο πρωινό.... Βράδυ θα έχουμε θέμα με τη μετακίνηση; το ώρα κλείνει το dlr?
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αυτό με 110; hampton by hilton docklands? Και πρωινό.... Κάναμε υπέρβαση αλλά διάβασα στα σχόλια για βαφλες στο πρωινό.... Βράδυ θα έχουμε θέμα με τη μετακίνηση; το ώρα κλείνει το dlr?
Έχεις καταλάβει ότι έχει διάδρομο αεροδρομίου στα 400 μέτρα από το παράθυρό σου, έτσι;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημέρα! Γι αυτό ρωτάω εσάς, για να μου το λέτε τέτοιες λεπτομέρειες .... Οχι...δεν το είχα καταλάβει.... Αν κ στα σχόλια δεν έλεγε κανείς κάτι τέτοιο.... Ένας μόνο έλεγε ότι το βράδυ σταμάτησαν τα αεροπλάνα.... Το πρόβλημα είναι ότι έχουμε μετακόμισει πρόσφατα κ δεν έχουμε ίντερνετ ακόμα.. κ κοιτάζω να οργανώσω από κινητό με δεδομένα μόνο την εκδρομή.... Οπότε δυσκολεύομαι λίγο... Γι αυτό διαλέξαμε κ Λονδίνο που έχουνε ξαναπάει κ δεν θέλει όλη οργανώση... Ευχαριστώ πάντως για την πληροφόρια.... !!!!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Το λες για να ζητήσει παράθυρο με θέα ε;
Ναι και μένα δε θα με ενοχλούσε αυτό αν η ηχομόνωση ήταν καλή.

Το πρόβλημα μου είναι το DLR και το ότι όπου και να πρέπει να πας θα χρειαστεί να αλλάξεις γραμμή και θα χάνεις χρόνο.

Εντάξει το προκάτ μίγμα βαφλας δεν είναι και κάτι το αξιοσημείωτο.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Last edited:

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αν μπορείς κοίτα αυτό: https://www.marriott.co.uk/reservation/rateListMenu.mi?defaultTab=prepay

Για το Moxy London Stratford λέω.

Δεν είναι κεντρικό αλλά βολεύουν οι γραμμές του μετρό από εκεί και είναι γρήγορες.

115 λίρες με πρωινό αυτή τη στιγμή.
ευχαριστώ πολύ!!!!! Ποιο είναι όμως δεν μου βγάζει το link.....
Μου γραζει πολλά μαριοτ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom