Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
145
Likes
106
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Το μόνο που θα ξεχώριζα είναι στο covent garden. Αλλά είναι ακριβό συγκριτικά, οπότε όποιο άλλο διαλέξεις είναι μια χαρά. Αρκεί να δεις αν σε συμφέρει για το πήγαινε έλα αεροδρόμιο, και αν έχει tube ή λεωφορείο για το κέντρο. Επίσης μην επιλέξεις (γνώμη μου) super room, δεν έχει καμία διαφορά με το standard.
Από ότι κατάλαβα τι συγκεκριμένο για gatwick βολεύει?
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Από ότι κατάλαβα τι συγκεκριμένο για gatwick βολεύει?
Είτε το Waterloo να επιλέξεις είτε το covent garden, για Gatwick θα φύγεις από London bridge.
Φυσικά και πιο κεντρικό το , covent garden αλλά μια χαρά είναι και το Waterloo.
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Πρώτη φορα Λονδίνο 5 μερες τέλος Μαρτη η βλαχαρα με τις δυο ενήλικες κόρες μου και βρίσκω πιο οικονομική διαμονή στο Καμντεν. Να προχωρήσω; Να ψάξω αλλού; Πληρώνει η μάνα και εχω τρομάξει λιγο με τις τιμες. Οποιαδήποτε βοήθεια και σύνδεσμοι να διαβάσω να καταλάβω πού με πάνε ,θα εκτιμηθούν 😳
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Πρώτη φορα Λονδίνο 5 μερες τέλος Μαρτη η βλαχαρα με τις δυο ενήλικες κόρες μου και βρίσκω πιο οικονομική διαμονή στο Καμντεν. Να προχωρήσω; Να ψάξω αλλού; Πληρώνει η μάνα και εχω τρομάξει λιγο με τις τιμες. Οποιαδήποτε βοήθεια και σύνδεσμοι να διαβάσω να καταλάβω πού με πάνε ,θα εκτιμηθούν 😳
Travelodge ψαξατε?συνηθως ειναι τα πιο οικονομικα ξενοδοχεια..εγω εχω μεινει ευχαριστημενη απο το ξενοδοχειο στο acton,ειναι 20λεπτα με το μετρο για κεντρο...τωρα αναλογα τα βαλαντια σας και camden ειναι κεντρικα αλλα σα περιοχη εμενα δε με ξετρελανε κιολας
 

despoinapan

Member
Μηνύματα
72
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα, Νεα Υορκη!
Πρώτη φορα Λονδίνο 5 μερες τέλος Μαρτη η βλαχαρα με τις δυο ενήλικες κόρες μου και βρίσκω πιο οικονομική διαμονή στο Καμντεν. Να προχωρήσω; Να ψάξω αλλού; Πληρώνει η μάνα και εχω τρομάξει λιγο με τις τιμες. Οποιαδήποτε βοήθεια και σύνδεσμοι να διαβάσω να καταλάβω πού με πάνε ,θα εκτιμηθούν 😳

Προσωπικά, δε θα έμενα εκεί. Για πρώτη φορά, θα πρότεινα να μείνετε στην περιοχή Paddington. Και τις 3 φορές που επισκέφθηκα το Λονδίνο έμεινα εκεί. Είναι ήσυχα, έχει πολλά ξενοδοχεία η περιοχή εκεί, με αρκετά μαγαζάκια για να παίρνετε τον πρωινό σας καφέ και να ξεκινάτε για τη βόλτα σας! Πιο συγκεκριμένα τα ξενοδοχεία που είχα μείνει ήταν στην οδό Sussex Gardens, στην περιοχή αυτή. Η οδός αυτή είναι γεμάτη ξενοδοχεία. Κάνε μια αναζήτηση για τιμές, και θα σου στείλω παρακάτω και αυτά που είχα μείνει εγώ μήπως βοηθήσει! Θα περάσετε υπέροχα!!! Μας κάνεις να ζηλεύουμε πρωί πρωί!!!! :xalara:
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
869
Likes
1.930
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Πρώτη φορα Λονδίνο 5 μερες τέλος Μαρτη η βλαχαρα με τις δυο ενήλικες κόρες μου και βρίσκω πιο οικονομική διαμονή στο Καμντεν. Να προχωρήσω; Να ψάξω αλλού; Πληρώνει η μάνα και εχω τρομάξει λιγο με τις τιμες. Οποιαδήποτε βοήθεια και σύνδεσμοι να διαβάσω να καταλάβω πού με πάνε ,θα εκτιμηθούν 😳
Olympic House Hotel, Official Site: Book Direct Now: Lower Price
Το έχουν Κύπριοι, μιλούν και ελληνικά. Καλέστε τους στο τηλ. και διαπραγματευτείτε την τιμή αφού προηγουμένως την τσεκάρετε στο booking.
Εχω μείνει, είναι οικονομικό για Λονδίνο, καθαρό και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.
Περιοχή Paddington .
 

matina.k

Member
Μηνύματα
10
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Λισαβόνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πρώτη φορα Λονδίνο 5 μερες τέλος Μαρτη η βλαχαρα με τις δυο ενήλικες κόρες μου και βρίσκω πιο οικονομική διαμονή στο Καμντεν. Να προχωρήσω; Να ψάξω αλλού; Πληρώνει η μάνα και εχω τρομάξει λιγο με τις τιμες. Οποιαδήποτε βοήθεια και σύνδεσμοι να διαβάσω να καταλάβω πού με πάνε ,θα εκτιμηθούν 😳
Να τσεκαρετε και τα Premier Inn ξενοδοχεία τα οποία δεν μπαίνουν στην booking.com και άρα μπορεί να μην έχουν πέσει στην αντίληψη σας Premier Inn hotels | Book direct
Εγώ έκλεισα πριν καιρό για τέλη Μαρτίου, σίγουρα έχουν ακριβύνει οι τιμές από τότε σε κάποια αλλά έχουν πολλά ξενοδοχεία στο Λονδίνο. Απρόσωπα λίγο αλλά καθαρά και με σταθερή ποιότητα.
 

pankot1979

Member
Μηνύματα
77
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΧΙΛΗ
Καλημερα αρχές Μαΐου ταξιδεύω για Λονδίνο αλλά πρώτη φορά στο stansted. Τι προτείνετε για διαμονή ; Τις προηγούμενες φορές έμεινα γύρω στο Paddington και να πω την αλήθεια μας άρεσε σαν περιοχή βέβαια πετούσα από Heathrow….Τα φώτα σας
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλημερα αρχές Μαΐου ταξιδεύω για Λονδίνο αλλά πρώτη φορά στο stansted. Τι προτείνετε για διαμονή ; Τις προηγούμενες φορές έμεινα γύρω στο Paddington και να πω την αλήθεια μας άρεσε σαν περιοχή βέβαια πετούσα από Heathrow….Τα φώτα σας
Ανάλογα το μπάτζετ!! Εμείς πήγαμε Χριστούγεννα, και μείναμε στο travelodge covent garden και στο travelodge στο central city ... Και με τα δύο μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι, ειδικά από το πρώτο ως προς την τοποθεσία..
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Καλημερα αρχές Μαΐου ταξιδεύω για Λονδίνο αλλά πρώτη φορά στο stansted. Τι προτείνετε για διαμονή ; Τις προηγούμενες φορές έμεινα γύρω στο Paddington και να πω την αλήθεια μας άρεσε σαν περιοχή βέβαια πετούσα από Heathrow….Τα φώτα σας
Που κολλαει που θα μεινετε με βαση απο ποιο αεροδρομιο πετατε?πρωτη φορα τ ακουω...κοιτα travelodge ειναι η μοναδοκη αλυσιδα η οποια εμενα μου φαινετε φθηνη στο Λονδινο...2 φορες εχω μεινει στο travelodge north acton(20λεπτα με μετρο απο το κεντρο)και παραπονο δεν ειχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.415
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom