Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

lilipoupoli

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
spiderman το δωμάτιο μου μας είπες να πάμε, για τα λεφτά του και τη θέση του πολύ καλό.σ ευχαριστώ πολύ που μας το προτεινες. η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη, 5 λεπτά βατικανώ με τα πόδια, 2 λεπτά στάση μετρό ottaviano με τα πόδια πάλι. επίσης μπορείς να πας και κέντο με τα πόδια από το δωμάτιο, έτσι δεν βλέπεις και περισσότερα πράγματα.
Roma - Bed and Breakfast - RMBB31-32-33-34 - SAN PIETRO
 
Last edited by a moderator:

spiderman

Member
Μηνύματα
15
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
spiderman το δωμάτιο μου μας είπες να πάμε, για τα λεφτά του και τη θέση του πολύ καλό.σ ευχαριστώ πολύ που μας το προτεινες. η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη, 5 λεπτά βατικανώ με τα πόδια, 2 λεπτά στάση μετρό ottaviano με τα πόδια πάλι. επίσης μπορείς να πας και κέντο με τα πόδια από το δωμάτιο, έτσι δεν βλέπεις και περισσότερα πράγματα.
Χαίρομαι που περάσατε καλά!!! :clap:
Κι εγώ όταν με το καλό ξαναπάω Ρώμη στο ίδιο θα μείνω (value for money).
 

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
εγώ έμενα otaviano μια σταση μετρό πιο μετά απ'ο lepanto είναι μετά το ποτάμι για βατικανό. θα πάρεις από το ciampino το shuttle bus κάνει 4 ευρώ το άτομο και περίπου μισή ώρα για termini. από εκεί πολύ εύκολα με 1 ευρώ το άτομο πέρνεις μετρό γραμμη Α για batistini. κατεβένεις σταση lepanto είναι το πολύ 10 λεπτα. το εψαξα πολύ το θέμα με τα λεωφορεια, πρέπει να με ακούσεις είναι η πιο καλή οικονομική και γρηγοροτερη λύση.

Αυτό σκεφτόμουν και γω να κάνω!!Τώρα που μου το λες και συ lilipoupoli εννοείται πως <<έκλεισε>>!!!:haha:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ναι γι'αυτό ακριβώς.Έκλεισα απο το booking επειδή το θεώρησα πιο σίγουρο τρόπο.Η περιοχή μια χαρά ήταν γενικά στη Ρώμη δε φοβήθηκα καθόλου οπότε..
αυτο ειναι καλυτερο; (57ευρω)
 

dimitris76

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στο φόρουμ.
Χρειάζομαι βοήθεια νομίζω.
Φεύγω 14 Ιούνη για τριήμερο Ρώμη.
Μήπως έχετε άποψη για σχετικά οικονομική διαμονή;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στο φόρουμ.
Χρειάζομαι βοήθεια νομίζω.
Φεύγω 14 Ιούνη για τριήμερο Ρώμη.
Μήπως έχετε άποψη για σχετικά οικονομική διαμονή;
Πόσο οικονομική; πόσα λεφτά θες να δώσεις περίπου;
 

dimitris76

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ρώμη

Καλησπέρα.
Το κόστος του ξενοδοχείου Ρώμη θέλω να είναι μέχρι 80 ευρώ.
Το πρόβλημα μου είναι ότι δε δέχονται χρεωστικές ή προπληρωμένες καρτες για να κλείσω μέσω ιντερνετ..:(
Σ' αυτό πάνω έχει έχει κανένας καμία άποψη;
 

gwgoula

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας παιδιά!!!!!!!είμαι νέο μέλος:)θέλω αυτό το καλοκαίρι να πάω διακοπές στην Ιταλία με το αγόρι μου....Μια φίλη πήγε τον μάιο για 3 μέρες κ πλήρωσε 70 ευρώ ......μου είπε ότι έκανε κράτηση με την rynair....μπήκα κ εγώ να δω αλλά μπερδεύτηκα εντελώς.....:( θέλω τη βοήθεια σας.....
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλημερα,γινε λιγο πιο κατατοπιστικη...απο που θες να πεταξεις,ποιες ημερομηνιες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom