Ουγγαρία Ξενοδοχειο βουδαπεστη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
κ το προτιμουν και πολλοι ελληνες τις φορες που πηγα μονο ελληνικα ακουγα!
μαλλον πανε πολλοι Ελληνες στη Βουδαπεστη! και στο δικο μας το ξενοδοχειο υπηρχαν αλλα 5 ζευγαρια απο Ελληνες! Ειμαστε παντου οι ατυμοι! (ή Ημαστε μεχρι τωρα)
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
εμεις συναντησαμε και πολλους που μενουν μονιμα εκει.εχει πολυ λαο.οποτε σαν στο σπιτι σας.... :)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
αχ! ναι! και εμεις στο τραμ εκει που νομιζαμε οτι ημαστε μονοι (και μπορουσαμε να πουμε και μια κουβεντα παραπανω... ) παρεμβαινει στη συζητηση μας μια κυρια Ουγγαρεζα που μιλουσε Ελληνικα! Μας ειπε ποιο τραμ επρεπε να παρουμε και απο που.... Πολυ ευγενικη!
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
χαχα μου χει συμβει το ιδιο στη Ρωμη!ενας Ελληνας κρυβεται παντου! :)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Καλησπέρα παιδια!:)
Αφου κλεισαμε τα εισητηρια για Βουδαπέστη :D αρχισα να ψαχνω για ξενοδοχειο...
Εχω καταλήξει σε τεσσερα..

1) Booking.com: La Prima Fashion Hotel Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 902 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

2) Booking.com: Ξενοδοχείο Eurostars Budapest Center, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 2576 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

3) Booking.com: Cosmo Fashion Hotel, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 389 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

4) Booking.com: Boutique Hotel Zara, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 398 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

εχω διαβασει σχεδον ολες τις αποψεις στο site και τα σχολια στο bookig αλλα δεν μπορω να καταληξω!

Απ οσο βλεπω στον χαρτη ολα ειναι βολικα...Ειναι καποιο σε καλυτερο σημειο?
Απο τιμες το ακριβοτερο με το φτθηνοτερο εχουν 75 ευρω διαφορα (δωρεαν ακυρωση και πρωινο)
Και μια ακομα ερωτηση βρηκα καλυτερες τιμες απο το agoda.gr ειναι αξιοπιστο?
Η διαφορα σε ολα τα ξενοδοχεια ειναι γυρω στα 90 ευρω.

YΓ- Βασικη προυπόθεση να εχει (και να πιανει) δωρεαν ασυρματο ιντερνετ (λογω δουλειας της αγαπης)
edit- Το 3ο ξενοδοχειο ειναι το cosmo fashion hotel - πιο πολυ λογω τιμης
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Ειπα να σας ενημερωσω πως τελικα κλεισαμε στο la prima fashion hotel, το εβγαλε το booking.com προσφορα 333,4 ευρω για 5 βραδυα με πρωινο και δωρεαν ακυρωτικα

Αιντε να περναν οι μερες λεω!!!!
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Έχω μείνει 2 φορές σε αυτό το ξενοδοχείο και τις 2 φορές έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.Και οικονομικό-περίπου 32?/βραδιά με πρωινό το μονόκλινο-και σε ασφαλή περιοχή και κοντά στο κέντρο.Το προτίνω ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει ένα φθηνό ξενοδοχείο,καθαρό,με εξυπηρετικότατο προσωπικό.Έχει και δωρεάν χρήση πισίνας
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Παιδιά πριν λίγες μέρες επέστρεψα από Βουδαπέστη... Όντως είχε Έλληνες αρκετούς. Για ξενοδοχείο τώρα εμείς μείναμε στο Achat το οποίο ανήκει σε γερμανική αλυσίδα. Όλα τυπικά και πεντακάθαρα. Ωραίο μπάνιο, άνετα κρεβάτια, τηλεόραση κτλ. Το κακό είναι ότι είναι μακριά από το κεντρο με τραμ δίπλα στο ξενοδοχείο που σε πάει στο μετρό αλλά το καλό ήταν η τιμή!
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
παιδια καλησπερα
μια γνωστη μου θελει να παει βουδαπεστη τελη ιουλιου και επειδη δεν εχει καλη σχεση με υπολογιστες μου ζητησε να ψαξω....
τωρα ειναι αναμεσα στο novotel centrum ή το danube,το cosmo fashion hotel και το boscolo.τι προτασεις εχετε?θελει να κλεισει οσο πιο γρηγορα μπορει.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
παιδια καλησπερα
μια γνωστη μου θελει να παει βουδαπεστη τελη ιουλιου και επειδη δεν εχει καλη σχεση με υπολογιστες μου ζητησε να ψαξω....
τωρα ειναι αναμεσα στο novotel centrum ή το danube,το cosmo fashion hotel και το boscolo.τι προτασεις εχετε?θελει να κλεισει οσο πιο γρηγορα μπορει.
Αν δεν υπαρχει το οικονομικο στη μεση, boscolo.-
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Boscolo ασυζητητί! Μείναμε την άνοιξη και απλά έχω να πω ότι ήταν πραγματική εμπειρία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.738
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom