ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

gliogas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Κοπανάκι Τριφυλλίας
βεβαιως !!!! σε αυτο !!! Gershwin hotel
7 east 27th street
the gershwin hotel
δεν ειναι φοβερο, αλλα εισαι αναμεσα σε 3 γραμμες μετρο!!
οταν θα ξαναπαω εκει θα μεινω!
Ναι θυμήθηκα ποιό ήταν και κάποιος άλλος μου το είχε προτείνει, μου είχε κάνει εντύπωση το ωραίο site που είχαν και η τοποθεσία που όντως είναι σε καλό σημείο αλλά για τις 12/10 με 22/10 που πηγα να τσεκάρω τιμές δεν μου έβγαζε διαθέσιμο δωμάτιο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν χανεις τπτ να τους στειλεις ενα μειλ! Αν και η ημερομηνια ειναι πολυ κοντινη και μαλλον δεν θα βγαλεις ακρη
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Ξενοδοχειο στη Νεα Υορκη!

Γεια σας!Το ταξιδι που τοσο καιρο θελαμε να κανουμε εφτασε επιτελους!Κλεισαμε τα εισητηρια και αυτο που μας μενει ειναι το ξενοδοχειο.Φανταζομαι,απ'οτι εχω δει οτι υπαρχουν εκατονταδες παρομοια θεματα στο travelstories.Τελος παντων,για να μην τα πολυλογω,τα υποψηφια ξενοδοχεια ειναι τα εξης:(και τα τρια παροιμοιου budget):
1.Booking.com: Solita Soho Hotel, Νέα Υόρκη, Η.Π.Α. - 245 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
2.Booking.com: Hotel Ramada Eastside, New York City, United States of America - 496 Guest reviews. Book your hotel now!
3.Booking.com: Hotel Belleclaire, Νέα Υόρκη, Η.Π.Α. - 612 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Ουσιαστικα το θεμα περι επιλογης ξενοδοχειου εγκειται στην περιοχη.Αν και εχω ψαξει αρκετα και γνωριζω τις περιοχες,σε καμια περιπτωση δε μπορω να ξερω τη πραγματικα "αισθηση" καθε περιοχης.Τα δυο τελευταια απ'οσο μπορω να γνωριζω ειναι σε π0ιο "υσηχη" περιοχη ενο το πρωτο σε περιοχη με νεανικη ζωη κλπ.Απλα,με προβληματιζει το οτι το δευτερο ειναι σχετικα κοντα στο Midtown οποτε ειναι στη μεση του Manhattan.Λοιπον,αντι να τα λεω εγω καλυτερα να μου προτεινετε εσεις καποιο απο τα τρια μιας και οσοι εχετε βρεθει στη Νεα Υορκη σιγουρα γνωριζετε καλυτερα απο εμενα!
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα! :)
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Και δεν ειπες να τους ριξεις καμια ματια φανταζομαι και εγω ε ???
Απ'οτι ειδες,ειπα παρομοια.Η ερωτηση μου ειναι απλουστατη,ρωταω για τρια συγκεκριμενα ξενοδοχεια και ρωταω εκεινους που εχουν επισκεφθει την πολη ερκετες φορες ωστε να μου προτεινουν καποιο απο αυτα.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Απ'οτι ειδες,ειπα παρομοια.Η ερωτηση μου ειναι απλουστατη,ρωταω για τρια συγκεκριμενα ξενοδοχεια και ρωταω εκεινους που εχουν επισκεφθει την πολη ερκετες φορες ωστε να μου προτεινουν καποιο απο αυτα.
θα μπορουσες να το ρωτησεις σε καποιο απο τα αντιστοιχα τοπικ,δεν ειναι αναγκη να ανοιγουμε νεα με τον ιδιο ακριβως τιτλο... τα μηνυματα μεταφερθηκαν σε ηδη υπαρχον τοπικ!
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
θα μπορουσες να το ρωτησεις σε καποιο απο τα αντιστοιχα τοπικ,δεν ειναι αναγκη να ανοιγουμε νεα με τον ιδιο ακριβος τιτλο... τα μηνυματα μεταφερονται σε ηδη υπαρχον τοπικ!
Οκ.οποτε σε ποιο thread εχουν μεταφερθει?(Ευχαριστω για το ευγενικο και οχι ειρωνικο μυνημα,απλα δεν ηξερα αν θα ηταν χρησιμο να ξεθαψω ενα παλιο θεμα).Ευχαριστω πολυ!:)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Απ'οτι ειδες,ειπα παρομοια.Η ερωτηση μου ειναι απλουστατη,ρωταω για τρια συγκεκριμενα ξενοδοχεια και ρωταω εκεινους που εχουν επισκεφθει την πολη ερκετες φορες ωστε να μου προτεινουν καποιο απο αυτα.
Ενας λογος παραπανω λοιπον να το βαλεις σε παρομοιο τοπικ ...

θα μπορουσες να το ρωτησεις σε καποιο απο τα αντιστοιχα τοπικ,δεν ειναι αναγκη να ανοιγουμε νεα με τον ιδιο ακριβως τιτλο... τα μηνυματα μεταφερθηκαν σε ηδη υπαρχον τοπικ!
εδω καλε που γραφουμε ! ειδες ειχε ιδιο ακριβως τιτλο! ;)
Ειδες τελικα οτι δεν ηταν κ τοσο δυσκολο ?? Μα αυτος ειναι ο σκοπος να υπαρχουν ολες οι παρομοιες ερωτησεις μαζι,οχι διασκορπισμενες .. 2 Χρονια μελος στο φορουμ εισαι μην τα ξαναλεμε .. Ελεναρα καλα τα πας για μοντ :clap:
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Ενας λογος παραπανω λοιπον να το βαλεις σε παρομοιο τοπικ ...





Ειδες τελικα οτι δεν ηταν κ τοσο δυσκολο ?? Μα αυτος ειναι ο σκοπος να υπαρχουν ολες οι παρομοιες ερωτησεις μαζι,οχι διασκορπισμενες .. 2 Χρονια μελος στο φορουμ εισαι μην τα ξαναλεμε .. Ελεναρα καλα τα πας για μοντ :clap:
Ναι βρε "παιδια" δυο χρονια μελος ειμαι απλα επειδη συνηθως δεν παρακαλουθω τα διαφορα θεματα με ερωτησεις δεν ηξερα ακριβως τι να κανω!αλλα anyway δεν εχω την ιδια πειρα με εσας!Τελος παντων! :) παρεπιπτοντως,πιστευετε πως 6 βραδυα για να παρω μια πρωτη καλη γευση απο Νεα Υορκη ειναι ΟΚ?δυστηχως το μεγιστο που μπορουμε να διαθεσουμε στη Νεα Υορκη ειναι ακομα ενα βραδυ στην καλυτερη των περιπτοσεων...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.546
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom