ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εγώ θα πρότεινα τα δυο στο Manhattan εφόσον υπάρχει η επιλογή. Τουλάχιστον κάποια αξιοθέατα θα είναι σε απόσταση περπατήματος.
Απλά αυτά στο Μανχάταν είναι λιγότερα άνετα σε σχέση με το Lic γιατί θα είμαστε 3 ενήλικες.

Για να δούμε τώρα αυτά τα δύο και σαν περιοχή πως σας φαίνονται

1. Hayatt House Jersey City
Hyatt House Jersey City · 1 Exchange Pl, Jersey City, NJ 07302, États-Unis

2. Sonesta Simply Suites Jersey City
Sonesta Simply Suites Jersey City · 21 2nd St, Jersey City, NJ 07302, États-Unis
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κάποιος για το παραπάνω ποστ, μια βοήθεια; Μια κουβέντα για συζήτηση, ένα νεύμα.
 

thanassis33

Member
Μηνύματα
118
Likes
463
Απλά αυτά στο Μανχάταν είναι λιγότερα άνετα σε σχέση με το Lic γιατί θα είμαστε 3 ενήλικες.

Για να δούμε τώρα αυτά τα δύο και σαν περιοχή πως σας φαίνονται

1. Hayatt House Jersey City
Hyatt House Jersey City · 1 Exchange Pl, Jersey City, NJ 07302, États-Unis

2. Sonesta Simply Suites Jersey City
Sonesta Simply Suites Jersey City · 21 2nd St, Jersey City, NJ 07302, États-Unis
εδώ είσαι στο New Jersey, άλλη πόλη και άλλη πολιτεία!!! Μήπως είσαι μακριά; δεν ξέρω
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Απλά αυτά στο Μανχάταν είναι λιγότερα άνετα σε σχέση με το Lic γιατί θα είμαστε 3 ενήλικες.

Για να δούμε τώρα αυτά τα δύο και σαν περιοχή πως σας φαίνονται

1. Hayatt House Jersey City
Hyatt House Jersey City · 1 Exchange Pl, Jersey City, NJ 07302, États-Unis

2. Sonesta Simply Suites Jersey City
Sonesta Simply Suites Jersey City · 21 2nd St, Jersey City, NJ 07302, États-Unis
Κάποιος για το παραπάνω ποστ, μια βοήθεια; Μια κουβέντα για συζήτηση, ένα νεύμα.
Αν έχετε δυο διπλα κρεβάτια στο Μανχάτταν, πάλι Μανχάτταν από εμένα.
 

lachris11

Member
Μηνύματα
29
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνία
Έχουν αλλά η διαφορά είναι στα 600+ ευρώ
Δες το Hayatt place New york/Midtown εγώ το βρήκα, στην Black friday βέβαια, για τέλος Αυγούστου ίδια τιμή περίπου με το lic (είχαν 100ευρω διαφορα). Δεν ξέρω αν ανέβηκε τώρα. Τι περίοδο ψάχνεις? Το lic plaza το είχα στα υπόψιν κι εγώ και αν το βρω πιο φθηνό αργότερα με καλή διαφορα θα το προτιμήσω, αλλιώς καλύτερα μέσα στο Μανχάταν. Εγώ αεροπορικά με κάποια αξιόλογη εταιρεία δεν βρίσκω σε λογική τιμή βέβαια ίσως είναι νωρίς ακόμα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δες το Hayatt place New york/Midtown εγώ το βρήκα, στην Black friday βέβαια, για τέλος Αυγούστου ίδια τιμή περίπου με το lic (είχαν 100ευρω διαφορα). Δεν ξέρω αν ανέβηκε τώρα. Τι περίοδο ψάχνεις? Το lic plaza το είχα στα υπόψιν κι εγώ και αν το βρω πιο φθηνό αργότερα με καλή διαφορα θα το προτιμήσω, αλλιώς καλύτερα μέσα στο Μανχάταν. Εγώ αεροπορικά με κάποια αξιόλογη εταιρεία δεν βρίσκω σε λογική τιμή βέβαια ίσως είναι νωρίς ακόμα.
Τέλη μαϊου θα πάω, έχω κλείσει ήδη με united στο πήγαινε και επιστροφή μέσω Φρανκφούρτης με Singapore Airlines αλλά έκανα εξαργύρωση.

1000 ευρώ διαφορά τις ημέρες που θέλω μεταξύ του Hyatt και του Lic Plaza. Παρά πολλά.
 

lachris11

Member
Μηνύματα
29
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνία
Τέλη μαϊου θα πάω, έχω κλείσει ήδη με united στο πήγαινε και επιστροφή μέσω Φρανκφούρτης με Singapore Airlines αλλά έκανα εξαργύρωση.

1000 ευρώ διαφορά τις ημέρες που θέλω μεταξύ του Hyatt και του Lic Plaza. Παρά πολλά.
Τρελή διαφορά δεν αξίζει καλύτερα να τα φας εκεί.
 
Μηνύματα
19
Likes
91
Επειδη και εγω κοιταω για Χριστουγεννα.
Πως εχεις σκεφτει να κινεισαι απο LIC σε Manhattan @jimp ?
Γνωριζεις πως ειναι απο θεμα εγκληματικοτητας, το βραδυ?

Οντως η διαφορα τιμης στις 2 περιοχες ειναι μεγαλη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επειδη και εγω κοιταω για Χριστουγεννα.
Πως εχεις σκεφτει να κινεισαι απο LIC σε Manhattan @jimp ?
Γνωριζεις πως ειναι απο θεμα εγκληματικοτητας, το βραδυ?

Οντως η διαφορα τιμης στις 2 περιοχες ειναι μεγαλη.
Ε με μετρό, πως αλλιώς; Τώρα Αγία εγκληματικότητα τι να σου πω, στα σχολεία που διαβάζω δεν λένε κάτι.
 
Μηνύματα
19
Likes
91
Ε με μετρό, πως αλλιώς; Τώρα Αγία εγκληματικότητα τι να σου πω, στα σχολεία που διαβάζω δεν λένε κάτι.
Eπειδη κάπου εδώ είχα διαβάσει για φόβο μετακίνησης το βράδυ.
Τώρα βέβαια όλα είναι και θέμα συμπτώσεων, και τα 1000 ευρώ διαφορά είναι σημαντικό ποσό.
Με το καλό εύχομαι να πας και να έρθεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.840
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom