Τσεχική Δημοκρατία Ξενοδοχειο στη Πραγα

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Εχω κλεισει αεροπορικα για Πραγα και ψαχνω για ξενοδοχειο. Γνωριζει κανεις αν ειναι καλο το Prague Inn (Hotel PRAGUE INN, accomodation in Prague); Ειμαι αναμεσα σ' αυτο και στο Hotel Melantrich (Hotel Melantrich, Prague City, Czech Republic. Rooms from €70.00). Δεν ψαχνω κατι ιδιαιτερο απλα να ειναι κοντα στη Παλια Πολη, καθαρο, τα βασικα. Αν γνωριζει κανεις καποιο απο αυτα η κατι αλλο θα με βοηθουσε παρα πολυ. Thx
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εχω κλεισει αεροπορικα για Πραγα και ψαχνω για ξενοδοχειο. Γνωριζει κανεις αν ειναι καλο το Prague Inn (Hotel PRAGUE INN, accomodation in Prague); Ειμαι αναμεσα σ' αυτο και στο Hotel Melantrich (Hotel Melantrich, Prague City, Czech Republic. Rooms from €70.00). Δεν ψαχνω κατι ιδιαιτερο απλα να ειναι κοντα στη Παλια Πολη, καθαρο, τα βασικα. Αν γνωριζει κανεις καποιο απο αυτα η κατι αλλο θα με βοηθουσε παρα πολυ. Thx

για ποιές ημερομηνίες ψαχνεις ?????
βαλε στην αναζητηση Πραγα και δες ολα τα σχετικά με διαμονη σε σχετικα θεματα που εχουν απαντηθει ...θα βρεις πολλες προτασεις
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
18/12 με 23/12 ψαχνω. Απλως σκεφτομαι περισσοτερο για ενα απο τα 2, οποτε αν καποιος γνωριζε κατι γι' αυτα θα ηθελα να το ακουσω. Ευχαριστω παντως :)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλό αλλα λίγο μακρυα απο αστρονομικό
τέτοια ξενοδοχεία εχει και στην βηρυτό

θα πρότεινα αυτό
Hotel offers Barcel? Old Town Praha - Hotels offers Prague

η εδω Booking.com: hotel Perla, Prague, Czech Republic - 238 Guest reviews. Book your hotel now!
το ειπαμε Χρηστο εσυ εισαι Μπρουκλης και λες στον κοσμο να μενει στα ακριβα..
Το barcelo ειναι πανακριβο!!
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Δες εδω λιγο Hotel Prague Inn (Prague, Czech Republic) - Hotel Reviews - TripAdvisor


Για το ξενοδοχειο απ' οτι βλεπω εχει σχετικα καλες κριτικες αλλα για το εστιατοριο... Αν και δεν ενδιαφερομαι να τρωω στο ξενοδοχειο. Το σημειο ειναι καλο για να μεινει κανεις κ για τα αξιοθεατα?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
το ειπαμε Χρηστο εσυ εισαι Μπρουκλης και λες στον κοσμο να μενει στα ακριβα..
Το barcelo ειναι πανακριβο!!

Ευαγγελία ακριβό δεν είναι απλα στις ημερομηνίες που ψαχνει η Ioan δεν εχει διαθεσιμότητα :):)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
το σημειο ειναι ιδανικο, αλλα αν προσεξεις λιγο τις κριτικες δεν θα τις βρεις και πολυ καλες. Δες δεξια στην σελιδα και τις φωτος των ταξιδιωτων απο τα δωματια του ξενοδοχειου.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
επειδη θα παω και γω Πραγα σου λεω αυτο που εχω κλεισει. ειναι το LePalais (ακριβουτσικο) ειναι λιγο πιο εξω απο το κεντρο αλλα εχει κοντα σταση μετρο. μου αρεσει γιατι δεν θα εχει τη φασαρια της παλιας πολης και θα μπορεσω να δω και μια πιο ησυχη οψη της. θα δειξει!!παντως οπου και να κλεισεις ελπιζω να περασεις πολυ καλα!
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Ευχαριστω για τις απαντησεις. Καπου θα καταληξω τελικα... Αντε καλα να περασουμε :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom